Banery religijne na Chrzest

Naszą ofertę tworzą również wyprodukowane z zachowaniem najwyżej staranności, atrakcyjne wizualnie banery na Chrzest, czyli wielkogabarytowe transparenty wydrukowane w wysokiej rozdzielczości, dedykowane konkretnym uroczystościom liturgicznym. Chrzest to jeden z siedmiu sakramentów świętych. Stanowi on fundament całego życia chrześcijańskiego człowieka, a zaraz obok Eucharystii oraz Bierzmowania jest uznawany za jeden z tak zwanych sakramentów wtajemniczenia. Najczęściej Chrzest Święty udzielany jest małym dzieciom, w pierwszych miesiącach po ich urodzeniu, choć zdarza się, że sakrament ten przyjmują również osoby dorosłe. To wyjątkowe zdarzenie, zatem warto zadbać o jego odpowiednią oprawę.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 Banery religijne na Chrzest - gdzie się sprawdzą?

W ramach uroczystości Chrztu Świętego okolicznościowe, wielkoformatowe banery są umieszczane w kościele, najczęściej w pobliżu chrzcielnicy, czyli zbiornika wypełnionego wodą święconą, a więc w miejscu, gdzie odbywa się ceremonia. Często są one lokowane także w innych strategicznych punktach w kościele, takich jak ołtarz, przedsionek, czy prezbiterium, niekiedy montuje się je przy wejściu do świątyni, a więc na zewnątrz budynku. Banery na Chrzest mogą mieć różne kształty i rozmiary, a ich wzory zazwyczaj odwołują się do symboliki chrześcijańskiej, takiej jak znak krzyża, baranek, gołąb, wizerunki świętych, czy Anioł Stróż. Mogą też znajdować się na nich powiązane tematycznie hasła i sentencje, biblijne cytaty, a nawet imiona, fotografie lub daty urodzenia chrzczonych osób, co pozwala na spersonalizowanie takiej ozdoby.

Banery religijne na chrzest - oferta 

Znajdujące się w naszej ofercie banery na Chrzest traktuje się jako kluczowy, przyciągający uwagę detal dekoracyjny, mającego podkreślić rangę i charakter uroczystości oraz wprowadzić uczestników w odpowiedni nastrój podczas ceremonii. Ich celem jest ponadto przypomnienie wiernym o znaczeniu i wartości Sakramentu Chrztu Świętego. Banery na Chrzest mogą też stanowić pamiątkę. Każdorazowo są to jednak wielobarwne, wyraźnie wydrukowane grafiki, montowane na specjalnym stelażu gwarantującym stabilność całej konstrukcji. W związku z tym jednocześnie stanowią one atrakcyjne wizualnie tło dla całego wydarzenia, na którym można z powodzeniem wykonać zdjęcia upamiętniającą tą ważną, rodzinną uroczystość. Ten ozdobny element identyfikacyjny dobrze wygląda również na nagraniach.

Zainteresowały Cię tego typu produkty? Już teraz szczegółowo zapoznaj się z całym asortymentem tworzącym charakteryzowaną kategorię. Wybierz banery na Chrzest, które najbardziej przypadną Ci do gustu!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl