Baner na Wielki Post

Przygotowania do świąt wielkanocnych stanowią niezwykle ważny czas. Pozwalają na przemianę serce i głębsze poznanie Chrystusa. Żeby dobrze przeżyć okres poprzedzający Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, w wielu kościołach organizuje się rekolekcje, spotkania modlitewne, a w świątyniach umieszcza banery na Wielki Post podkreślające rangę uroczystości.

Banery na Wielki Post – wyjątkowy przekaz, poruszająca grafika

Artykuły do dekoracji miejsc kultu religijnego mają ogromne znaczenie symboliczne. Na banerach na Wielki Post znajdują się grafiki przedstawiające krzyż, koronę cierniową, gołębia, a także wizerunek Jezusa (m.in. dźwigającego krzyż lub otoczonego zastępami aniołów). Na ilustracjach mieszczą się także cytaty z Pisma Świętego oraz napisy nawołujące do nawrócenia. Do zalet banerów na Wielki Post, które proponujemy, należy bardzo dobre wykonanie. Do ich wytworzenia użyto materiału odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. To sprawia, że produkty nadają się do stawiania również poza obrębem budynku. Zapraszamy do zakupu naszych banerów na Wielki Post.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl