Banery wielkanocne

Święta Wielkanocne są najważniejszym wydarzeniem roku liturgicznego. Przygotowania do uroczystości, oprócz praktyk religijnych, wymagają także odpowiedniej dekoracji kościoła. Polecamy nasze banery wielkanocne, które podkreślą uroczystą i radosną oprawę tych szczególnych dni.

Banery wielkanocne – dostępne wzory

Jeżeli chcesz w sposób wyjątkowy podkreślić rangę uroczystości Zmartwychwstania, wykorzystaj w tym celu banery. Wielkanoc to doskonała okazja, by udekorować wnętrze świątyni. Oferowane artykuły przedstawiają postać Jezusa Chrystusa. Niektóre z nich wzbogacono o napis „Alleluja” lub inny tekst nawiązujący do Świąt Wielkanocnych. Kolorystyka świątecznych banerów jest stonowana, ale radosna – w większości dominuje błękit i zieleń. Najczęściej na dziełach widnieje moment powstania Pana z martwych, jednak w asortymencie posiadamy też minimalistyczne wzory opierające się na wielkanocnej symbolice – baranek Boży czy też udekorowany kwiatami krzyż.

Solidne i trwałe wykonanie

Tkanina banerowa, z której powstają nasze produkty, charakteryzuje się wysoką jakością. Dzięki temu jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Pozwala to na wykorzystanie banerów wielkanocnych zarówno w kościele, jak i na zewnątrz świątyni. Standardowe rozmiary produktu to 75 cm na 200 cm. Staranne wykończenie listwami zapobiega odkształcaniu materiału podczas rozkładania na ekspozytory.

Przygotowujemy także banery na zamówienie, zgodne z indywidualnym projektem klientów. Również w przypadku rozwiązań niestandardowych zachowujemy doskonałą jakość wydruku i dbamy o każdy szczegół wykonania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl