Księgi pamiątkowe Chrztu Św.

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na zebranie wszystkich ważnych wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego w jednym miejscu, księgi pamiątkowe to idealne rozwiązanie. To przepiękna pamiątka, w którą możesz wkleić zdjęcia, poprosić gości o wpisy, a także zebrać ciekawe historie i anegdoty z tego wyjątkowego dnia. Nasze księgi pamiątkowe na Chrzest Święty ozdobione są oryginalnymi wzorami, stworzonymi przez naszych projektantów. W ofercie posiadamy księgi z personalizacją oraz uniwersalne księgi gości na Chrzest, które na pewno przypadną do gustu każdej rodzinie. Księgi pamiątkowe to nie tylko sposób na zachowanie wspomnień, ale również przepiękna pamiątka i ozdoba do wyeksponowania w Waszym domu.

Księga pamiątkowa do Chrztu Świętego 

Nie ma nic piękniejszego niż Sakrament Chrztu Świętego dziecka. To wyjątkowy moment, który na zawsze pozostanie w pamięci każdej rodziny. Dlatego też warto uwiecznić ten dzień za pomocą eleganckiej księgi pamiątkowej. To najlepszy sposób na zachowanie wspomnień z uroczystości i podziękowanie gościom za udział w tak ważnym wydarzeniu.

Księgi pamiątkowe na Chrzest Święty dla chłopca i dziewczynki są idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą mieć szczegółowo opisaną historię tego wyjątkowego dnia. To wspaniały sposób na przechowywanie fotografii, zapisów gości oraz innych wspomnień związanych z chrztem dziecka. Księgi pamiątkowe są nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne. Dzięki nim rodzice będą mieli łatwy dostęp do wszystkich cennych informacji.

Chrzest Święty to czas pełen emocji i wzruszeń. Dlatego też, warto zadbać o to, aby podczas uroczystości nie zabrakło niczego, co byłoby ważne dla dziecka i jego rodziny. Księgi pamiątkowe na Chrzest Święty to doskonały sposób na to, aby przypominające o tym dniu uczucia towarzyszyły nam przez lata. To nie tylko piękna ozdoba, ale także praktyczny element pamiątki, który zachowa dla naszego dziecka wszystkie najważniejsze informacje związane z jego sakramentem.

Życzenia rymowana z okazji Chrztu Świętego

 • Kochaj Swoich Rodzicieli,
  By Pociechę Z Ciebie Mieli,
  Ale Pomnij, Że Bóg W Niebie,
  Ma W Opiece Zawsze Ciebie.

 

 • Niechaj Bóg Cię Błogosławi,
  Niech Przy Tobie Zawsze Trwa,
  Niechaj Będzie Bożym Dziełem
  Każda Chwila Twa.

 

 • Nie Lękaj Się Zawsze
  Wybierać Chrystusa.
  Niech Ten Wybór Nadaje
  Kształt Twojemu Życiu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl