Artykuły religijne na Wielki Post - największy wybór dewocjonaliów wielkopostnych

Wielki Post to czas wyrzeczeń i nawrócenia. Obchodzony jest przez katolików na całym świecie od wielu wieków.

Wielki Post rozpoczyna się w Środę Popielcową. Popiół, którym kapłani posypują nasze głowy, przypomina nam o kruchości życia ludzkiego i konieczności pokutowania za grzechy. Obchody trwają do Wielkiego Czwartku, symbolizującego ustanowienie przez Chrystusa sakramentów kapłaństwa i Eucharystii podczas Ostatniej Wieczerzy. Wiele naszych obrazów na płótnie na wielki post, idealnie nadaje się aby udekorować kościół lub kaplice tym samym oddając klimat męki Pańskiej w tym okresie.

Wielki Post to czas przygotowań do najważniejszej uroczystości w roku dla każdego chrześcijanina, czyli Wielkiej Nocy. Podczas niej wspominamy mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Aby udekorować grób Pański możecie Państwo skorzystać z dostępnych w naszym sklepie internetowym z dewocjonaliami wielkopostnymi takimi jak tła do grobu pańskiego

Współczesny świat jest przepełniony wszelkimi rozpraszaczami. Pochłaniają nas obowiązki, czy inne rozrywki. Przez to oddalamy się od życia duchowego. Wielki Post to czas na zwolnienie, zastanowienie się nad sensem naszego życia. Jest to idealna pora na głębsze refleksje i zbliżenie się do Boga. Idealnych sposobem na udekorowanie kościoła jest tło do ciemnicy

W trakcie obchodów Wielkiego Postu warto zadbać o panujący podczas ceremonii wyjątkowy klimat, pomogą w tym nawiązujące do tego okresu liturgicznego banery na wielki post, dzięki nim wspomnienia zostaną z nami do końca życia. W tym celu oferujemy szeroki asortyment właśnie takich produktów, które zadbają o jak najlepsze wrażenie podczas tego jakże szczególnego czasu. Znajdziesz u nas między innymi. 

Tła do Ciemnicy

 - to właśnie w Ciemnicy Jezus spędził swoje ostatnie chwile przed ukrzyżowaniem. Dla katolików jest to zatem jeden z ważniejszych elementów ich życia religijnego. Z tego powodu tło takie powinno wzbudzać w nas refleksję i wyciszenie. 

Obrazy religijne

 - jest to nieodłączna dekoracja większości domów i kościołów. Warto zaopatrzyć się w takowe obrazy właśnie w tym niezwykłym czasie. Z ich pomocą łatwiej będzie nam zbliżyć się do Boga. Co więcej, dzięki porządnemu wykonaniu spełniać będą również wszelkie walory estetyczne. 

Tła do Grobu Pańskiego

- Grób Pański to oczywiście miejsce, w którym złożono ciało Chrystusa i z którego po 3 dniach zmartwychwstał. Nasze tła w szczególności skupiają się na tym, aby nadawały one podniosły nastrój w trakcie tak ważnego wydarzenia dla całej ludzkości.

Obrazy na Wielki Post

Jak widać, Wielki Post to naprawdę ważny okres w naszym życiu. Skorzystajmy z okazji i zbliżmy się bliżej do samego Boga, rozwijając przy tym naszą wiarę i duchowość. Z pewnością pomogą w tym oferowane przez nas produkty, dzięki którym poczujemy głębszą więź z tamtymi wydarzeniami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl