Drewniane lampiony adwentowe

Drewniany lampion to gadżet religijny popularny w czasie Adwentu, czyli okresu przygotowującego do Świąt Bożego Narodzenia. Przyjmuje on postać niewielkiego pudełeczka, na którego ściankach wycięte są określone wzory. Ten element stanowi doskonałą propozycję dekoracyjną, ponieważ można z niego wykonać przepiękny stroik, który następnie umieszcza się na przykład na stole w domu lub traktuje się jako przyciągający wzrok detal ozdobny, ustawiany w dowolnym miejscu w świątyni. 

Najlepszy pomysł ze względów bezpieczeństwa to umieszczenie wewnątrz drewnianego lampionu adwentowego bezpłomieniowej świecy LED albo latarenki, a nie klasycznej świeczki. Lampion wykonany z drewna, a dokładniej lekkiej i trwałej sklejki, jest odporny na uszkodzenia i przy odpowiednim przechowywaniu można używać go nawet przez kilka lat.

Drewniany lampion na Roraty – dla dzieci i dorosłych

Lampion adwentowy drewniany świetnie sprawdzi się również podczas Rorat, czyli odprawianych we wszystkie dni powszednie w trakcie Adwentu mszy wotywnych o Najświętszej Maryi Pannie. Uczestnictwo w tych nabożeństwach pozwala lepiej przeżyć czas oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. Wierni gromadzą się wtedy rankiem lub wieczorem w kościele na wspólnej modlitwie, trzymając w dłoni symboliczne drewniane lampiony adwentowe, a emitowane przez nie światło rozjaśnia grudniowy mrok, co daje niesamowity efekt i tworzy świąteczną atmosferę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl