Obrazki Wielki Post - zestawy obrazków wielkanocnych

Przygotowania do Wielkanocy, to dla każdego chrześcijanina wyjątkowo ważny czas. Triduum Paschalne pokazuje nam, jak dużą miłością obdarzył nas Jezus Chrystus, dlatego też godne celebrowanie Wielkiego Postu jest kwintesencją prawidłowego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Obrazki wielki post to doskonały sposób na przypomnienie najbliższym, jak istotny jest to czas w roku liturgicznym. Co więcej, takie obrazki świetnie sprawdzą się także w roli religijnego upominku dla dziecka.

Obrazki sprzedajemy w zestawach po 100 sztuk.

Obrazki religijne Wielki Post – zaduma, refleksja i modlitwa

Wielki Post jest najważniejszym elementem całego przygotowania się do obchodów Triduum Paschalnego, dlatego też obrazki na wielki post pozwalają na zgłębianie tajemnicy Męki Pańskiej. Co więcej, warto zaznaczyć, że takie obrazki wielki post możemy rozdawać wśród swoich bliskich, by w ten sposób zachęcić ich do modlitwy i godnego przeżywania Świąt Wielkanocnych.

Obrazki wielki post – nasza oferta

W naszym sklepie z dewocjonaliami i akcesoriami religijnymi znajdą Państwo obrazki wielki post, przedstawiające Zmartwychwstałego Jezusa, a także takie z symboliką Baranka Bożego. Warto podkreślić, że wszystkie obrazki wyróżniają się doskonałą jakością druku.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl