Srebrne obrazki na Komunię Świętą - obrazki z dedykacją

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe i ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka - po raz pierwszy przyjmują Eucharystię i w szczególny sposób oddaje hołd Jezusowi, powierzając mu resztę swojego życia. Warto zadbać o to, by te piękne momenty na zawsze zostały w pamięci, dlatego zaproszeni goście w zwyczaju już wręczają dziecku upominki i pamiątki I Komunii Świętej.

Doskonale wiemy, jak trudny jest wybór prezentu na komunię, dlatego przygotowaliśmy ten dział w naszym sklepie, by każdy znalazł tu naprawdę wyjątkowe pamiątki. Szczególnie polecamy pamiątki pierwszej komunii świętej - pięknie wykonane obrazki srebrne z miejscem na własną dedykację. Wybierz interesujący Cię wzór i w formularzu napisz życzenia, słowa modlitwy lub dedykację - naniesiemy je na pamiątkowy obrazek, dzięki czemu stworzysz wyjątkową, spersonalizowaną pamiątkę pierwszej komunii świętej.

Obrazek z dedykacją jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

W naszym sklepie z artykułami i pamiątkami religijnymi znajdziesz wyjątkowe obrazki na drewnie laminowane srebrem, na których zamieścimy Twoje życzenia lub dedykację. Oferujemy obrazki skierowane zarówno do chłopców, jak i dziewczynek - pięknie i starannie wykonane pamiątki pierwszokomunijne, przedstawiające modlące się dzieci. Srebrne obrazki zachwycają precyzją wykonania i detalami.

Nasze obrazki - pamiątki Pierwszej Komunii Świętej:

 • dostępne są w bardzo różnych wzorach, o różnych kształtach i wielkościach,
 • na odwrocie zamieścimy wskazane przez Ciebie życzenia lub dedykację,
 • mają oryginalną strukturę - obrazki są wypukłe,
 • dostępne są w różnych wersjach - z wizerunkiem chłopców, dziewczynek lub uniwersalne (np. przedstawiające Jezusa Chrystusa),
 • wykonane są na desce, metodą laminowania srebrem
 • zachwycają estetyką wykonania i starannym dopracowaniem wszystkich detali,
 • są polskiej produkcji - powstają w pracowni w Częstochowie.


Spraw, by dzień przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej został w pamięci na całe życie. Podaruj dziecku wyjątkową, spersonalizowaną pamiątkę z Twoją dedykacją - srebrny obrazek będzie zdobił pokój dziecka i każdego dnia przypominał mu nie tylko o miłości Chrystusa, ale też o Tobie i Twojej modlitwie. Piękne wykonanie i bardzo wysokie walory estetyczne pamiątki I Komunii Św. sprawia, że obrazek będzie wyjątkową dekoracją ściany.

Warto dodać, że taki prezent na Pierwszą Komunię wyróżnia uniwersalne piękno - pamiątka będzie towarzyszyć dziecku na każdym etapie życia, niezależnie od zmiany upodobań zawsze wpisze się w jego gusta. Dzięki temu może stać się rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca i dziewczynki

Mamy spory wybór obrazków, które przedstawiają modlącego się chłopca - wizerunek dziecka pogrążonego w modlitwie sprawi, że jeden rzut oka wzbudza bardzo wiele ciepłych emocji i przypomina o najważniejszych wartościach w życiu katolika. Wśród dostępnych wzorów znajdziesz też obrazki srebrne przedstawiające dziewczynki, ale też bardziej uniwersalne wzory. Warto zwrócić uwagę na pamiątki na pierwszą Komunię Świętą w kształcie serca lub z barwnymi elementami.

Srebrne Obrazki jako Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej polecamy szczególnie rodzicom chrzestnym, którzy pragną podarować dziecku coś szczególnego. Obrazek może być dodatkiem do prezentu komunijnego, a dzięki dedykacji na odwrocie może zastąpić tradycyjną kartkę z życzeniami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl