Pamiątki Sakramentu Małżeństwa

Małżeństwo jest jednym z sakramentów udzielanych w Kościele Katolickim. Polega ono na połączeniu dwóch osób odmiennej płci (kobiety i mężczyzny). Para dzięki sakramentowi małżeństwa w sposób prawny i religijny legalizuje swoje wspólne życie, wiążąc je duchowo, emocjonalnie, fizycznie i ekonomicznie. Sakrament uświęca nie tylko sam akt zawarcia związku małżeńskiego, ale i całą wspólnotę pożycia. Sakrament małżeństwa jest pewnego rodzaju przymierzem między ochrzczonymi (kobietą i mężczyzną), którzy tworzą ze sobą silną wspólnotę życia i miłości.

 • nowość

Dzięki łasce Bożej świeżo upieczeni małżonkowie (rodzina) otrzymują dar, który pozwala im żyć z duchem Jezusa Chrystusa. Podczas przysięgi małżonkowie dziękują Bogu za ten dar, dzięki któremu będą mogli prowadzić życie rodzinne pełne miłości do ludzi, Boga i Kościoła Świętego - Jago Jego oblubieńcy. Według Kościoła Katolickiego - Małżeństwo tworzy domowy Kościół, którego rodzina w dużej mierze przyczynia się do budowania i poszerzania wiary chrześcijańskiej w Kościele.

Jakie artykuły religijne związane z sakramentem małżeństwa znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego?

Na stronie www.artykulyreligijne.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które w symboliczny sposób pozwolą upamiętnić tak ważny moment – czyli sakrament zawarcia związku małżeńskiego. U nas znajdziesz między innymi dyplomy w formie pamiątek przedstawiające:

 • Świętą Rodzinę - w wielu ciekawych odsłonach do wyboru;
 • Złote obroczki - dostępne w kilku wersjach;
 • Matkę Bożą karmiącą.

Każda pamiątka sakramentu małżeństwa wykonana jest w wysokiej jakości tworzyw i materiałów takich jak na przykład: płyty drewnopodobnej HDF, papieru kredowego, wstążek i koralików. Zapoznaj się z dostępnymi produktami w naszym sklepie online i wybierz te, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl