Księgi Pamiątkowe na Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię to niezwykle wartościowy dodatek, który umożliwia zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich życzeń, wpisów i zdjęć dla dziecka. Jest to piękna pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej. Szczególnie istotny jest odpowiednio dobrany tekst, który będzie się znajdować w księdze. Księgi komunijne stanowią doskonałe rozwiązanie, umożliwiające zebranie wspomnień z tego wyjątkowego dnia w jednym albumie. Są pięknie wykonane, ozdobione komunijnymi grafikami i imieniem dziecka. Wnętrze pozwala na umieszczenie fotografii z Komunii, wpisów gości oraz życzeń. To wspaniała propozycja na Komunię, która powinna znaleźć się na każdym przyjęciu komunijnym.

I Komunia Święta – personalizowana księga gości to doskonały prezent dla dziecka.

I Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Personalizowana księga gości na tę okazję będzie nie tylko doskonałym prezentem, ale również wyjątkową pamiątką na całe życie.

Nasza spersonalizowana księga gości na I Komunię Świętą została wykonana z dbałością o każdy detal. Możesz dopasować jej wygląd do preferencji swojego dziecka, wybierając kolor okładki oraz wpisując jego imię i datę Pierwszej Komunii Świętej. To unikalny prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka oraz zrobi wrażenie na jego gościach.

Zamów już teraz personalizowaną księgę gości na I Komunię Świętą i spraw dziecku niezapomnianą pamiątkę na całe życie.

Personalizowana księga gości w formie albumu

To wspaniały pomysł, aby stworzyć księgę pamiątkową w formie albumu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. To wyjątkowy czas w życiu, który zawsze warto uwiecznić. Dzięki albumowi ze zdjęciami i wpisami, każde wspomnienie z przyjęcia stanie się jeszcze bardziej szczególne. W księdze można zebrać życzenia od rodziny, przyjaciół i gości obecnych na uroczystości, którzy towarzyszyli dziecku w tym ważnym dniu. Mogą tam napisać piękne słowa, wiersze lub zachęcające rady. To wspaniała pamiątka na całe życie, która będzie przypominać o tym, jak ważną rolę odgrywało dziecko w życiu swoich bliskich. Księga pamiątkowa będzie również służyła jako cenny skarb i przynosiła wiele pozytywnych emocji, gdy młody człowiek do niej będzie zaglądał i przypominał sobie piękne chwile wspólnie spędzone w gronie najbliższych.

Piękne cytaty Jana Pawła II z okazji Pierwszej Komunii Świętej

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

"Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka."

"Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta – dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu."

"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

"Trzeba być pokornym, ażeby łaska Boża mogła w nas działać, przeobrażać nasze życie i przynosić owoc dobra."

Cytaty z Pisma Świętego dedykowane na Pierwszą Komunię Świętą

"Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki." (J6,51)

"Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia." (J8,12)

"Stwórz o Panie we mnie serce czyste i odnów we mnie moc Ducha." (Ps 51,12)

"Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia." (J8,12)

Zachęcamy do poznania innych naszych artykułów religijnych na Pierwszą Komunię Świętą - w ofercie mamy obrazki komunijne (z możliwością personalizacji), piękne pamiątki I Komunii, książeczki, różańce, urocze upominki dla gości i wiele innych produktów.

Jesteśmy polskim producentem, stawiamy na polską jakość. Nasze artykuły religijne od lat trafiają do parafii w całej Polsce.

Wybierasz się na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej bliskiej osoby? W takim wypadku na pewno miło jej będzie, jeśli przyniesiesz ze sobą wyjątkowy prezent prosto z serca!

 1. Biblia Pamiątka Pierwszej Komunii Św.uniwersalna lub personalizowana
 2. Album Pamiątka Pierwszej Komunii Św.- możliwość personalizacji
 3. Srebrne pamiątki Pierwszej Komunii Św. - z miejscem na własną dedykację lub cytat
 4. Ikona Anioł Stróż Pamiątka Pierwszej Komunii Św. - również możliwość personalizacji lub dedykacji
 5. Obraz w ramie Anioł Stróż Pamiątka Pierwszej Komunii Św.- własna dedykacja lub personalizacja na odwrocie
 6. Obraz na płótnie Anioł Stróż Pamiątka Pierwszej Komunii Św.
 7. Puzzle religijne Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
 8. Gry planszowe religijne Pamiątka Pierwszej Komunii Św. 

 

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl