Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej, indeksy i książeczki do Komunii

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo intensywnym i angażującym okresem, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przygotowania do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii zaczynają się na wiele miesięcy przed podaną datą Komunii. Ten niezwykły moment w życiu każdej rodziny wymaga zakupu wielu niezbędnych elementów, dlatego komunijny czas bardzo sprzyja zakupowi różnych religijnych akcesoriów i artykułów.

Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej zawsze wiążą się z zakupami. Artykuły religijne kupują zarówno rodzice dzieci idących do komunii, jak i zaproszeni goście. Podczas przygotowań każde dziecko wypełnia indeks komunijny - dzienniczek, w którym odnotowuje się najważniejsze wydarzenia i odbyte pierwsze piątki. Podczas uroczystości z kolei dzieci dostają swoje pierwsze książeczki do modlitwy (zazwyczaj białe wręcza się dziewczynkom, a czarne/ciemne chłopcom) i różańce>>

W naszym sklepie z artykułami religijnymi znajdziesz nie tylko niezbędne wyposażenie dla dzieci idących do Pierwszej Komunii Świętej, ale też pięknie wykonane albumy pamiątkowe, obrazy religijne i wiele innych dewocjonaliów dla dzieci, które mogą być wyjątkowym prezentem i pamiątką tego ważnego wydarzenia.

Pierwsza Komunia Święta bardzo mocno angażuje zarówno dzieci, jak i rodziców. Próby, wybieranie lokalu, ustalanie menu, wybór alby, nauka modlitw oraz “małego Katechizmu” zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego też artykuły oraz dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą warto kupować znacznie wcześniej. Dzięki temu żadna ważna sprawa związana z komunią nie umknie naszej uwadze. 

Pierwsza Komunia Święta – oferta naszego sklepu

Akcesoria i artykuły religijne, które oferujemy w naszym sklepie to doskonałe upominki z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Oferowane przez nas książeczki modlitewne, figurki, pamiątki czy zaproszenia wyróżniają się doskonałą jakością, a także imponującą ceną.

Znajdziesz u nas:

 • Indeksy do I Komunii Świętej
 • Książeczki - modlitewniki dla dzieci
 • Pamiątki Pierwszej Komunii
 • Obrazki komunijne (gotowe w ramkach i do samodzielnej oprawy) - z możliwością personalizacji dla każdego dziecka
 • Biblie dla dzieci i książki religijne - idealne na prezent na komunię
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl