Wyposażenie kościoła - kompleksowe zaopatrzenie dla parafii

Oferujemy najwyższej jakości, pięknie wykonane przedmioty, które są podstawowym wyposażeniem kościołów i kaplic oraz artykuły niezbędne do odprawiania nabożeństw i celebracji wszystkich świąt i uroczystości religijnych.

Dostarczamy nie tylko wyróżniające się estetyką naczynia liturgiczne, ale też  wszystkie inne elementy wyposażenia sakralnego (dzwonki, kropidła, naczynia na wodę święconą i pojemniki na święte oleje, lampy, lichtarze, gongi mszalne, kropielnice i wiele innych produktów).

Wyjątkowe wyposażenie ołtarza

Szczególnie polecamy piękne, precyzyjnie zdobione, tworzone z troską o każdy szczegół artykuły, będące niezbędnym wyposażeniem każdego ołtarza. Nasza szeroka oferta pozwala wybrać m.in. tabernakulum, krzyże ołtarzowe, trony pod monstrancję, zacheuszki, vasculum czy trybularze, które idealnie będą współgrały ze stylem wnętrza świątyni.

Proponujemy również szeroki wybór dzwonków kościelnych, gongów mszalnych - misternie wykonanych i bogato zdobionych (również w kompletach z młotkami).

Co wyróżnia naszą ofertę?

W sklepie z artykułami religijnymi nie tylko znajdziesz wyposażenie kościoła i kaplic, ale przede wszystkim będziesz miał pewność, że cena jest wyjątkowo atrakcyjna i adekwatna do jakości. Bardzo starannie dobieramy nasz asortyment, dlatego mamy pewność, że wszystkie oferowane przez nas produkty będą służyły przez lata. Oferujemy bardzo szybką realizację zamówień i atrakcyjne warunki długoterminowej współpracy. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu - pomożemy wybrać wyposażenie kościoła, biorąc pod uwagę zarówno możliwości budżetowe, jak i wystrój wnętrza i styl architektoniczny.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl