Obrazki komunijne - wkłady

Serdecznie zachęcamy do poznania naszej oferty i zamówienia obrazków komunijnych dla dzieci właśnie u nas - mamy przepiękne wzory, a każdy obrazek możemy dowolnie personalizować, wypełniając dane dziecka, datę przyjęcia sakramentu czy dodając pieczęć parafii i podpis księdza. Nasze obrazki na Pierwszą Komunię Świętą powstają w Częstochowie, wyróżniają się pięknym i dopracowanym wyglądem, starannym drukiem.

Oferujemy obrazki komunijne w ramkach (sprzedawane na sztuki), jak również zestawy obrazków do samodzielnego obramowania (pakiety po 25 lub 100 sztuk). Stale poszerzamy swój asortyment, każdego roku przygotowujemy nowe projekty obrazków komunijnych i dlatego możemy zaproponować obrazki na Pierwszą Komunię Świętą, nawiązujące do patrona danego roku lub ważnego wydarzenia.

Na sezon komunijny 2021 polecamy obrazki komunijne ze Świętym Józefem - zachęcamy do obejrzenia dostępnych wzorów i składania zamówień.

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym okresem dla dzieci, ich rodziców  i rodzin, a czas poprzedzający to ważne wydarzenie jest pełny przygotowań, zarówno duchowych, jak i fizycznych. Aby jak najbardziej pomóc dzieciom w zbliżaniu się do Boga i odkrywaniu kolejnych tajemnic wiary, dajemy im dzienniczki - indeksy komunijne, w których starannie odnotowują wszystkie spowiedzi i wydarzenia, wspieramy je wartościowymi katechizmami i książkami religijnymi. Sam Sakrament jest niezwykle wielkim przeżyciem i dlatego tradycją jest wręczanie dzieciom obrazków komunijnych, które stają się pamiątką na całe życie. Każdy z nas ma swój obrazek, a takie pamiątki bardzo często przekazujemy z pokolenia na pokolenie.

Obrazek komunijny to prawdziwy skarb dla dziecka - z dumą wieszany jest w pokoju, gdzie każdego dnia przypomina o bliskości Boga i Jego opiece. Ważne jest zatem, by obrazki komunijne były jak najbardziej estetyczne, pięknie wydrukowane, w eleganckich ramkach i z subtelnymi zdobieniami.

Obrazki komunijne 2022

Serdecznie zachęcamy rodziców, księży i katechetów do składania zamówień na obrazki komunijne dla dzieci na 2021 rok. Oferujemy je w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nie będą stanowić dużego wydatku dla rodzin dzieci przystępujących do Sakramentu Komunii. Zachęcamy też do skompletowania w naszym sklepie wszystkich artykułów religijnych dla dzieci - posiadamy w ofercie indeksy komunijne, modlitewniki, piękne różańce komunijne. Na większe zamówienia udzielamy atrakcyjnych rabatów!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl