W Kościele Katolickim bierzmowanie udzielane jest nastolatkom po wcześniejszym, odpowiednim przygotowaniu katechetycznym przez księdza bądź osobę do tego uprawnioną. Najczęściej osobami bierzmowanymi są ludzie w wielu osiemnastu lat.

Jakie artykuły religijne związane z sakramentem bierzmowania znajdziesz na stronie naszego sklepu?

W asortymencie naszego serwisu internetowego z produktami religijnymi i dewocjonaliami znajdziesz wiele fantastycznych akcesoriów ułatwiających podejście to bierzmowania.

A są to między innymi:

 • Indeksy dla kandydatów do bierzmowania, które ułatwiają organizację pracy podczas przygotowywania się sakramentu. Dzięki nim z łatwością można zweryfikować, na jakim etapie nauki jest konkretny kandydat oraz z jakim zaangażowaniem podchodzi on do bierzmowania.

W naszej ofercie znajdziesz indeksy w 3 ciekawych grafikach symbolizujących Ducha Świętego w zestawach liczących 10 sztuk.

 • Pamiątki mówiące o przyjęciu Sakramentu Bierzmowania, które każdemu kandydatowi będą przypominać o tej podniosłej i jakże wzruszające chwili.

Każdy artykuł oferowany za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw. Ponadto, dzięki swym wymiarom łatwo się je przechowuje. Z kolei bogata szata graficzna już na pierwszy rzut oka sugeruje, do czego przygotowuje się młody katolik.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl