Bierzmowanie 

Bierzmowanie to bardzo ważny sakrament w życiu każdego dziecka, ale i całej rodziny. Bierzmowanie jest potwierdzeniem wiary i jednocześnie inicjacją dojrzałości chrześcijańskiej osoby bierzmowanej. Jest to także okazja dla Ukochanych Rodziców, Dziadków, Rodziców Chrzestnych i przyjaciół bierzmowanego do świętowania i modlitwy w jego intencji. Warto na tę uroczystość podarować wyjątkowe prezenty, które będą pamiątką na długie lata oraz podkreślą ważność uroczystości Bierzmowania. Pamiątka Sakramentu Bierzmowania, biżuteria czy różaniec i wiele innych świetnych propozycji zachwycą obdarowaną osobę. W Kościele Katolickim bierzmowanie udzielane jest nastolatkom po wcześniejszym, odpowiednim przygotowaniu katechetycznym przez księdza bądź osobę do tego uprawnioną. Najczęściej osobami bierzmowanymi są ludzie w wielu osiemnastu lat.

Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt. Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt.
Producent: Garmond
Cena:

24,00 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
zobacz więcej
Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt. Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt.
Producent: Garmond
Cena:

24,00 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
zobacz więcej
Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt. Indeks kandydata do Bierzmowania - 10 szt.
Producent: Garmond
Cena:

24,00 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
zobacz więcej
Krzyż - św. Benedykt Krzyż - św. Benedykt
Producent: DKK Design
Cena:

17,50 zł

szt.
zobacz więcej
Krzyż - Św. Benedykt Krzyż - Św. Benedykt
Producent: DKK Design
Cena:

9,90 zł

szt.
zobacz więcej
Krzyż - Św. Benedykt Krzyż - Św. Benedykt
Producent: DKK Design
Cena:

9,90 zł

szt.
zobacz więcej
Krzyż - Św. Benedykt Krzyż - Św. Benedykt
Producent: DKK Design
Cena:

11,50 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie artykuły religijne związane z sakramentem bierzmowania znajdziesz na stronie naszego sklepu?

W asortymencie naszego sklepu internetowego z produktami religijnymi i dewocjonaliami znajdziesz wiele fantastycznych akcesoriów ułatwiających podejście to bierzmowania.

A są to między innymi:

 • Indeksy dla kandydatów do bierzmowania, które ułatwiają organizację pracy podczas przygotowywania się sakramentu. Dzięki nim z łatwością można zweryfikować, na jakim etapie nauki jest konkretny kandydat oraz z jakim zaangażowaniem podchodzi on do Bierzmowania.

W naszej ofercie znajdziesz indeksy w 3 ciekawych grafikach symbolizujących Ducha Świętego w zestawach liczących 10 sztuk.

Każdy artykuł oferowany za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw. Ponadto, dzięki swym wymiarom łatwo się je przechowuje. Z kolei bogata szata graficzna już na pierwszy rzut oka sugeruje, do czego przygotowuje się młody katolik.

Prezenty na bierzmowanie

Bierzmowanie jest jednym z siedmiu sakramentów Kościoła katolickiego, który jest udzielany osobom przygotowującym się do potwierdzenia swojej wiary i dojrzałego życia chrześcijańskiego. Podczas ceremonii biskup lub kapłan kładzie ręce na głowie osoby bierzmowanej i namaszcza ją olejem krzyżma, który symbolizuje dar Ducha Świętego. Bierzmowanie uważa się za akt, który umacnia chrześcijanina w wierze, pomaga mu w dalszym kształtowaniu swojego życia oraz przygotowuje go do pełnienia misji w Kościele i społeczeństwie. W trakcie tej ważnej uroczystości warto więc zadbać o to, aby w odpowiedni sposób upamiętnić ten dzień.

Sakrament bierzmowania

Bierzmowanie jest sakramentem Kościoła katolickiego, który udzielany jest przez biskupa lub jego przedstawiciela. Wiąże się z tym potwierdzenie wiary i otrzymanie daru Ducha Świętego, który umacnia wiarę i daje moc do życia zgodnie z naukami Kościoła. Osoby przyjmujące bierzmowanie muszą być ochrzczone, mieć świadomość tego, co to znaczy być katolikiem oraz być w stanie wyrazić swoją wolę i zobowiązać się do wyznawania wiary chrześcijańskiej. Bierzmowanie jest uważane za jeden z najważniejszych sakramentów, po chrzcie i eucharystii, i jest udzielane zwykle młodzieży w wieku 14-16 lat.

Pomysłowe upominki na bierzmowanie

Wybierasz się na bierzmowanie bliskiej osoby? W takim wypadku na pewno miło jej będzie, jeśli przyniesiesz ze sobą wyjątkowy prezent prosto z serca!

 1.  Biblia - z wygrawerowanym imieniem i datą bierzmowania
 2.  Ikona religijna z wizerunkiem świętego patrona - można zamówić z imieniem i datą bierzmowania na odwrocie
 3.  Obraz religijny z wizerunkiem świętego patrona - można dodać również imię i datę bierzmowania
 4.  Różaniec w pięknym etui
 5.  Anielskie Krówki - w pięknym pudełku 24 szt.
 6.  Pamiątka bierzmowania w pięknej ramce- uniwersalna lub personalizowana
 7.  Biżuteria z motywem religijnym- np. naszyjnik z darami Ducha Świętego -  krzyżyk - pamiątka bierzmowania

 

Dewocjonalia na bierzmowanie

Bierzmowanie jest jednym z sakramentów w Kościele katolickim. Podobnie jak Chrzest Święty - Bierzmowanie uznawane jest za pewnego rodzaju inicjację chrześcijańską. Rolą tego sakramentu jest wtajemniczenie i następnie postępowanie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami obowiązującymi w Kościele Świętym oraz religii chrześcijańskiej. Głównym zadaniem sakramentu bierzmowania jest umocnienie wary i przekazanie znamienia daru Ducha Świętego.

Artykułyreligijne.pl - zaufaj nam, jesteśmy zespołem, który specjalizuje się w twórczości artystycznej najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl