Obraz świętego Krzysztofa

Na naszą ofertę składają się również obrazy religijne na płótnie. Wśród nich pierwszoplanową rolę odgrywają te, na których przedstawione są wizerunki świętych. Dużą popularnością cieszą się zamieszczone w tej kategorii obrazy świętego Krzysztofa uznawanego za patrona: kierowców, podróżnych, pielgrzymów, przewoźników oraz turystów. Na każdym z tych obrazów św. Krzysztof jest ukazywany jako olbrzym, który na swoich barkach trzyma małe dziecko. Wiąże się to z legendą, wskazującą, że został on wybrany na tego, który ma dźwigać cały świat i nieść Chrystusa na każdy jego kraniec.

Obrazy religijne ze świętym Krzysztofem

Oprawiony w estetyczną ramę obraz świętego Krzysztofa, który znajdziesz w naszym asortymencie, może zostać ulokowany na ścianie w kościele, kaplicy, czy domu prywatnym – wszystko zależy od zapotrzebowania. To dekoracja o charakterze religijnym, która skutecznie ozdobi daną przestrzeń i stworzy atmosferę sprzyjającą skupieniu na indywidualnej lub wspólnotowej modlitwie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl