Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - obrazki w ramce

Sakrament przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika, a uroczystość jest dla dzieci niesamowitym przeżyciem. Do przystąpienia do Komunii dzieci przygotowują się przez wiele miesięcy, dlatego tradycją jest wręczanie im pamiątek tego wyjątkowego dnia. Jedną z nich jest obrazek pierwszokomunijny w ramce, który każde z dzieci otrzymuje od kapłana po przyjęciu sakramentu.

Doskonale wiemy, jak ważnym wydarzeniem i pełnym emocji jest Pierwsza Komunia Święta, dlatego chcemy dostarczyć najpiękniejsze pamiątki - wśród nich znajdziesz u nas bogatą kolekcję obrazków komunijnych, które oferujemy w pełni personalizowane i oprawione w gustowne ramki.

Najpiękniejsze obrazki komunijne w ramce dla dzieci - pamiątka Pierwszej Komunii Świętej 

Oferujemy bardzo duży wybór obrazków komunijnych w ramce. Każdy z nich wykonany jest z największą troską o szczegóły - wydruk jest staranny w każdym detalu, a każdy obrazek przedstawia znane wszystkim sceny biblijne lub wizerunki świętych. Nasze obrazki dostępne są w 4 różnych ramkach (do wyboru) i mają standardowy wymiar (20x25cm).

Znajdziesz u nas pamiątki Komunii Świętej - obrazki komunijne w ramce, które przedstawiają:

Obrazki komunijne w ramce personalizowane

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży obrazków - oferujemy ich pełną personalizację. Na każdym z nich umieścimy imię i nazwisko dziecka, nazwę parafii, datę przyjęcia sakramentu Komunii oraz pieczątkę lub podpis księdza. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możesz mieć pewność, że jakość wydruku będzie doskonała. Jeśli chcesz zamówić dla dzieci dedykowane obrazki komunijne wystarczy, że podasz nam szczegóły (dane dzieci, parafii itd.) w wiadomości e-mail, a my zajmiemy się resztą. Starannie wykonany obrazek będzie wspaniałą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej na wiele lat.

Napisz do nas w sprawie obrazków pierwszokomunijnych: kontakt@artykulyreligijne.pl

W tradycji katolickiej przystąpienie pierwszy raz do Stołu Pańskiego podczas Eucharystii to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego chrześcijanina. Dla dziecka to bardzo ważne przeżycie duchowe, które stanie się źródłem miłych wspomnień na długie lata. Dlatego dla upamiętnienia tych szczególnych chwil dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki pierwszokomunijne w ramce ze spersonalizowaną dedykacją. Następnie obrazki te zdobią ścianę dziecięcego pokoju, przywołując miłe wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej obrazek

Dzieci uwielbiają otrzymywać prezenty, a w szczególności z okazji ważnych dla nich uroczystości. Dlatego wręczenie każdemu dziecku obrazka w kościele z rąk księdza udzielającego mu Pierwszej Komunii Świętej pozostanie na długo w jego pamięci. Podarowany obrazek sprawi, że dziecko poczuje się zauważone i docenione. Jeśli chodzi o pamiątki komunijne obrazki w ramce ze spersonalizowaną dedykacją, okazują się pięknym akcentem podkreślającym wyjątkowość całego wydarzenia.

Nasz sklep dostrzegając szczególne potrzeby estetyczne klientów, stworzył szeroki asortyment obrazków komunijnych w ramce. Tym, co charakteryzuje dostępne u nas produkty to ich bardzo wysoka jakość oraz odporność na przedwczesne uszkodzenie. Wykorzystane ramki do obrazków komunijnych znajdujących się w naszej ofercie cechują się solidnym wykonaniem o wyjątkowej stylistyce. Piękne obramowanie nadaje obrazkowi luksusu oraz eleganckiego wyglądu, pozwalając jednocześnie na stworzenie niesamowitej dekoracji na ścianie w pokoju dziecka.

W jaki sposób wybrać obrazek Pierwszej Komunii Świętej

Wybierając pamiątkowe obrazki dla dzieci pierwszokomunijnych, należy zwrócić szczególną uwagę na ich wykonanie oraz materiały, z jakich zostały zrobione. Ramki powinny być solidne, a obrazek wydrukowany na pierwszej klasy papierze odpornym na blaknięcie. Dzięki temu obrazek komunijny zachowa elegancką stylistykę oraz intensywne barwy przez wiele lat. Natomiast transparentna osłona ze szkła gwarantuje zabezpieczenie obrazka przed zabrudzeniem, podkreślając jego wyjątkowy wygląd.

Obrazek pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla dziecka

Szeroki asortyment obrazków dostępnych w naszej ofercie pozwoli wybrać modele spełniające oczekiwania estetyczne najbardziej wymagających klientów. Tu znajdują się obrazy komunijne z wizerunkiem: Jezusa Chrystusa z Najświętszą Hostią unosząca się nad złotym kielichem, Jezusa Chrystusa z Duchem Świętym, Matki Bożej Fatimskiej, Matki Bożej Częstochowskiej, Świętego Józefa z Dzieciątkiem Jezus, a także błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wśród obrazków polecamy również modele z Jezusem Chrystusem i apostołami podczas Ostatniej Wieczerzy oraz ze Świętą Rodziną. Oferujemy także obrazki komunijne w ramce przedstawiające Jezusa Dobrego Pasterza z owieczką na rękach. Niezwykle ciekawie prezentują się obrazki z wizerunkiem Świętego Jana Pawła Drugiego i Matki Boskiej Częstochowskiej Królowej Polski. Szeroki asortyment wysokiej jakości obrazków komunijnych pozwoli precyzyjnie wybrać modele spełniające oczekiwania estetyczne dzieci oraz ich rodziców.

W naszym sklepie jest również możliwość zakupu obrazka komunijnego bez ramki.

Spersonalizowana pamiątka I Komunii Świętej obrazek w ramce

Ładny obrazek o niepowtarzalnej estetyce oraz pięknych barwach sprawi dużo radości dziecku. Ta wyjątkowa pamiątka ma szczególny charakter również dlatego, że zawiera spersonalizowaną dedykację. Imię, nazwisko, data i nazwa parafii, w której dziecko przystąpiło pierwszy raz do Stołu Pańskiego, a także pieczątka oraz podpis księdza udzielającego Pierwszej Komunii Świętej, czynią obrazek pamiątką o szczególnym charakterze.

Obrazki komunijne z wypisem zawierającym spersonalizowaną dedykację od wielu lat cieszyły się ogromną popularnością i przywoływały miłe wspomnienia. Obecnie w domach wielu katolików można zobaczyć rozmaite obrazki, często o wyjątkowej, niespotykanej współcześnie estetyce. Bez względu na styl tego typu obrazki zawsze miały duszę i wprowadzały do pomieszczeń wyjątkowy klimat, jednocześnie ubogacając aranżację wnętrza w sposób niepowtarzalny.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl