Pamiątka I Komunii Świętej - obrazek komunijny w ramce

Sakrament przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika, a uroczystość jest dla dzieci niesamowitym przeżyciem. Do przystąpienia do Komunii dzieci przygotowują się przez wiele miesięcy, dlatego tradycją jest wręczanie im pamiątek tego wyjątkowego dnia. Jedną z nich jest obrazek pierwszokomunijny w ramce, który każde z dzieci otrzymuje od kapłana po przyjęciu sakramentu.

Doskonale wiemy, jak ważnym wydarzeniem i pełnym emocji jest Pierwsza Komunia Święta, dlatego chcemy dostarczyć najpiękniejsze pamiątki - wśród nich znajdziesz u nas bogatą kolekcję obrazków komunijnych, które oferujemy w pełni personalizowane i oprawione w gustowne ramki.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - najpiękniejsze obrazki komunijne w ramce dla dzieci

Oferujemy bardzo duży wybór obrazków komunijnych w ramce. Każdy z nich wykonany jest z największą troską o szczegóły - wydruk jest staranny w każdym detalu, a każdy obrazek przedstawia znane wszystkim sceny biblijne lub wizerunki świętych. Nasze obrazki dostępne są w 4 różnych ramkach (do wyboru) i mają standardowy wymiar (20x25cm).

Znajdziesz u nas pamiątki Komunii Świętej - obrazki komunijne w ramce, które przedstawiają:

Obrazki komunijne w ramce personalizowane

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży obrazków - oferujemy ich pełną personalizację. Na każdym z nich umieścimy imię i nazwisko dziecka, nazwę parafii, datę przyjęcia sakramentu Komunii oraz pieczątkę lub podpis księdza. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możesz mieć pewność, że jakość wydruku będzie doskonała. Jeśli chcesz zamówić dla dzieci dedykowane obrazki komunijne wystarczy, że podasz nam szczegóły (dane dzieci, parafii itd.) w wiadomości e-mail, a my zajmiemy się resztą. Starannie wykonany obrazek będzie wspaniałą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej na wiele lat.

Napisz do nas w sprawie obrazków pierwszokomunijnych: kontakt@artykulyreligijne.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl