Baner na Boże Ciało

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, obchodzona po oktawie Zesłania Ducha Świętego, zajmuje ważne miejsce w chrześcijańskim kalendarzu liturgicznym. W tym dniu przykłada się ogromną uwagę do przystrojenia wnętrza świątyń oraz ołtarzy ustawionych na zewnątrz kościołów. Warto wykorzystać w tym celu banery na Boże Ciało. Produkty, które oferujemy, wyróżniają się odpornością na wilgoć, promienie słoneczne czy zmienne temperatury.

Banery na Boże Ciało – sposób na efektowną dekorację

Istotą święta jest uczczenie Jezusa Chrystusa w Eucharystii. Do centralnych punktów obchodów należy procesja teoforyczna stanowiąca okazję do publicznej deklaracji wiary. Miejsca, w których wierni zatrzymują się na wspólnej modlitwie, ozdabia się kwiatami czy gałązkami drzew. Coraz częściej stosuje się również banery na Boże Ciało. Znajdują się na nich obrazy nawiązujące do symboliki tej uroczystości, jak hostia, kielich mszalny, chleb, winorośl czy monstrancja. Niektóre ilustracje przedstawiają natomiast postać Syna Człowieczego i papieża Jana Pawła II. Można zlecić nam również wykonanie projektu graficznego na indywidualne zamówienie.

Wybierz wytrzymałe i solidne banery na Boże Ciało

Do zalet banerów na Boże Ciało zalicza się wyjątkowa wytrzymałość. Produkty posiadają solidne wykończenie chroniące przed strzępieniem się materiału. Na uwagę zasługują również wyraziste i czytelne nadruki, które nie zmieniają swoich kolorów, pomimo długoletniej eksploatacji. Artykuły oferujemy w różnych wymiarach. Zachęcamy do zamawiania naszych banerów na Boże Ciało.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl