Komplety kolędowe

Wizyta Duszpasterska to coroczna praktyka katolicka polegająca na odwiedzaniu parafian, poświęca mieszkanie i błogosławieństwa jego  mieszkańcom. Wizyta duszpasterska ma na celu umocnienie więzi między parafianami a Kościołem, a także zapewnienie wsparcia duchowego i moralnego mieszkańcom danej parafii. W Polsce wizyta duszpasterska zazwyczaj odbywa się w okresie od święta Trzech Króli do Święta Matki Bożej Gromnicznej.

Ważnym elementem wizyty duszpasterskiej jest komplet kolędowy, który składa się z krzyża, dwóch lichtarzy ze świecami oraz miseczkami na wodę święcona. 

Komplet kolędowy Komplet kolędowy
Cena:

76,00 zł

szt.
zobacz więcej
Komplet Kolędowy Komplet Kolędowy
Producent: DKK Design
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej
Komplet Kolędowy Komplet Kolędowy
Producent: DKK Design
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej

Z jakich elementów składa się tradycyjny zestaw kolędowy?

Komplet kolędowy tworzą: krzyż z figurką Jezusa Chrystusa, inaczej określany jako pasyjka (z drewna albo metalu – w kolorze złotym lub srebrnym), kropidło, dwie świeczki ze świecznikami (lichtarzykami) oraz miseczka na wodę święconą. Każdy ten element ma swoją indywidualną symbolikę, ponadto przeznaczony jest do pełnienia konkretnej funkcji. W naszej ofercie dostępne są zarówno klasyczne i proste, jak i nieco bardziej nowoczesne oraz bogato zdobione komplety kolędowe. Dzięki temu każda osoba zainteresowana zakupem może wybrać wariant zgodny z osobistym gustem, indywidualnym zapotrzebowaniem, czy zastosowanym w domu stylem architektonicznym. Istnieje też możliwość zakupienia pojedynczego kropidła albo naczynia, do którego wlewa się wodę święconą.

Zainwestuj w gotowy komplet kolędowy i przygotuj się do wizyty duszpasterskiej!

Nasze komplety kolędowe sprzedajemy zapakowane w specjalne pudełka, w których można bezpiecznie przechowywać poszczególne elementy wtedy, gdy nie są potrzebne, bez ryzyka, że ulegną one zepsuciu. Jest to najlepszy wybór, jeśli dla kogoś liczy się staranność oraz estetyka wykonania dewocjonaliów z wysokogatunkowych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Taki produkt jest zatem ciekawym pomysłem na upominek dla osób wierzących (na przykład tych, które właśnie wprowadziły się do nowego domu). 

Nasze komplety kolędowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów metalu lub drewna, co zapewnia ich długoletnią trwałość i elegancki wygląd. Oferujemy różne modele i kolory kompletów kolędowych, abyś mógł wybrać coś, co idealnie pasuje do wystroju Twojego domu. Dzięki naszym kompletom wizyta duszpasterska nabierze dodatkowego znaczenia.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem tworzącym tę kategorię i zainwestowania w wysokiej jakości komplet kolędowy, który bezawaryjnie posłuży przez długi czas.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl