Banery na czas Wielkiego Postu. Doskonała dekoracja każdej świątyni

Wielki Post jest najważniejszym okresem roku liturgicznego. Cztery tygodnie pozwalają wiernym dokładnie przygotować się do Triduum Paschalnego. Wystrój świątyń jest w tym okresie niezwykle istotny, ponieważ pozwala na jeszcze głębsze przeżywanie Misterium Męki Pańskiej. Banery wielkopostne to doskonałe uzupełnienie wystroju świątyni podczas uroczystości wielkopostnych.

Co więcej, banery wielkopostne przedstawiają często sceny drogi krzyżowej, dzięki czemu są elementem podkreślającym powagę Triduum Paschalnego. Przedstawione na nich sceny pozwalają jeszcze bardziej przeżywać mękę pańską i cud zmartwychwstania, pogrążyć się w modlitwie i rachunku sumienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - wszystkie proponowane przez nas banery na Wielki Post wykonane są w oparciu o nowoczesne technologie druku, dzięki czemu obrazy są niezwykle precyzyjne, kolory intensywne a jakość - najwyższa. Nasze banery służą przez wiele lat, są odporne na niekorzystne czynniki, nie niszczą się i nie tracą barw.

Banery Wielkopostne – różne rozmiary i wykończenie

Wielkość banerów wielkopostnych jest różna, dzięki czemu możliwe jest dokładne dopasowanie ich do miejsca, w których mają zdobić świątynię.  Bardzo często kupowane są banery o dwóch rozmiarach, aby w jeszcze lepszy sposób udekorować miejsce wielkopostnych modlitw. Warto w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że każdy rozmiar banera wielkopostnego wyróżnia się doskonałą jakością, dzięki czemu wydrukowana ilustracja jest świetnie widoczna.

Rozmiary banerów:

 • 75 x 100 cm
 • 75 x 200 cm

Naszym Klientom oferujemy banery z różnym wykończeniem, co ułatwia ich ekspozycję i wkomponowanie w otoczenie.

 • Banery z listwami - do górnej i dolnej krawędzi baneru przymocowane są solidne listwy. Do górnej przywiązany jest sznurek, który służy do zawieszenia baneru religijnego na ścianie lub stojaku. To najwygodniejsza opcja, dająca najwięcej możliwości.
 • Banery religijne z tunelami - tunele to tzw. "rękawy" znajdujące się na górnej i dolnej krawędzi, do których należy wsunąć listwy, pręty lub sznurki.
 • Banery z marginesem - wokół baneru pozostawiony jest margines, dzięki czemu baner można szybko i łatwo umieścić w dowolnej ramie.
 • Banery cięte na ostro - przedstawiony na banerze obraz jest wycięty wzdłuż krawędzi.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl