Indeksy kandydatów do Bierzmowania

Indeksy do bierzmowania, przeznaczone dla osób przygotowujących się do przyjęcia tego sakramentu, mają postać niewielkich rozmiarów, kilkunastostronicowych książeczek, w których znajduje się wiele tabelek do uzupełnienia oraz miejsce na dane osobowe kandydata. Na ich czerwonych lub niebieskich okładach widnieje napis „Niech zstąpi Duch Twój” oraz przedstawione są języki ognia i biała gołębica symbolizująca Ducha Świętego. Oprócz tego, na indeksach do bierzmowania umieszcza się poszczególne zwrotki Hymnu do Ducha Świętego oraz wymienionych zostaje Siedem Darów Ducha Świętego. W efekcie kandydaci do sakramentu bierzmowania mają ciągłą styczność z tekstem tej pieśni i treścią wskazanej modlitwy, dzięki czemu mogą szybciej nauczyć się ich na pamięć.

Indeks dla kandydata do bierzmowania

Przygotowanie do bierzmowania jest ważnym okresem, w trakcie którego młodzi chrześcijanie zyskują możliwość pogłębienia swojej wiary oraz zrozumienia, jakie ma ona znaczenie w ich życiu. Nauczyciele religii muszą więc zadbać, aby jak najlepiej wykorzystali oni ten czas i wykazali się szczerym zaangażowaniem w funkcjonowanie wspólnoty katolickiej.

Indeksy do bierzmowania zapewne im w tym pomogą, chociażby w zakresie odnotowywania postępów w zaliczaniu materiału, ocen od katechetów, Pierwszych Piątków Miesiąca i comiesięcznej spowiedzi, a także obecności na cyklicznych spotkaniach, Mszach Świętych, rekolekcjach, czy nabożeństwach, takich jak: Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa, Majówka, Różaniec, czy Roraty.

 

Jakie artykuły religijne znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego?

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl