Świece adwentowe - tradycyjny symbol oczekiwania

Tradycja palenia świec adwentowych pochodzi z XIX wieku i stała się nieodłącznym elementem oczekiwania na Boże Narodzenie. Świece adwentowe symbolizują 4 tygodnie poprzedzające narodziny Jezusa Chrystusa. Stawia się je zazwyczaj przy stroiku wykonanym z gałązek drzewa iglastego, na środku wieńca - ogień świecy adwentowej jest oznaką czuwania, wyczekiwania i gotowości na powitanie Jezusa Chrystusa.

W naszym sklepie oferujemy piękne świece adwentowe - zestawy, wykonane z troską o każdy szczegół i detale. Komplety świec adwentowych zawierają trzy świece fioletowe i jedną różową, wszystkie z pięknymi złotymi zdobieniami i akcentami, które podnoszą ich walory estetyczne.

Świece adwentowe do kościoła

Naszym klientom oferujemy komplety świec adwentowych do kościoła - w zestawie są trzy świece w kolorze fioletowym i jedna różowa. Wszystkie wykonane są z bardzo trwałego tworzywa, doskonale imitującego prawdziwy wosk. Świece mają wkłady olejowe o pojemności 180 ml, które zapewniają równomierne spalanie.

Świece adwentowe do kościoła zapalane są po kolei, wskazują wiernym upływ czasu. Każda ze świec na wieńcu adwentowym symbolizuje inny element historii zbawienia. Jako pierwsza zapalana jest Świeca Proroka (Nadziei), następnie Świeca Betlejem (Pokoju), Świeca Pasterzy (Radości), a w ostatnią Niedzielę Adwentu zapala się Świecę Aniołów (Miłości).

Komplet świec adwentowych z wosku

Świece adwentowe z wosku uznawane są za najbardziej tradycyjne, coraz częściej zapala się je w domowym zaciszu, by wraz z rodziną jeszcze bardziej przeżywać okres oczekiwania na narodziny Jezusa. W naszym sklepie znajdziesz zestaw świec adwentowych do domu, który zawiera trzy świece fioletowe (do zapalania w pierwsze trzy Niedziele Adwentu) oraz jedną świecę różową (tzw. Świecę Miłości), której blask rozświetla ostatnią Niedzielę Adwentu.

Oferujemy również świece adwentowe na sztuki (zarówno fioletowe, jak i różowe).

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl