Legitymacje ministranta i lektora – sprawdź naszą ofertę!

Dostępne w naszej ofercie legitymacje ministranta i lektora to swego rodzaju odznaki przyjmujące postać niewielkich rozmiarów książeczek w skórzanej, granatowej lub bordowej oprawie. Na tych okładkach nadrukowane są grafiki i napisy w złotym kolorze, co tylko dodaje im elegancji oraz pokazuje, że tworząc je, przywiązano uwagę do detali. Takie zestawienie barw sprawia, że powstaje estetyczny, starannie wykonany produkt, w który warto zainwestować. Nasze legitymacje ministranta i lektora są sprzedawane w zestawach po dziesięć sztuk. Zachęcamy do dokonania udanego zakupu!

 

Legitymacja Lektora - 10 szt. Legitymacja Lektora - 10 szt.
Producent: Garmond
Cena:

40,00 zł

( 1 szt. = 4,00 zł )
Opakowanie
zobacz więcej
Legitymacja Ministranta - 10 szt. Legitymacja Ministranta - 10 szt.
Producent: Garmond
Cena:

40,00 zł

( 1 szt. = 4,00 zł )
Opakowanie
zobacz więcej

Czym jest legitymacja ministranta i lektora?

Wewnątrz legitymacji ministranta i lektora umieszcza się informacje potwierdzające, że ktoś odgrywa właśnie taką rolę w określonej wspólnocie parafialnej. Są to przede wszystkim: zdjęcie, dane personalne (imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres zamieszkania), podpis, jak również wskazanie, od kiedy chłopiec jest ministrantem lub lektorem i w jakiej parafii pełni tę funkcję. Określa się również numer legitymacji oraz jej datę ważności. Widać więc, że są one przydatne, ponieważ ułatwiają identyfikację osób pomagających kapłanowi w czasie Mszy Świętych i nabożeństw.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl