Kartki z życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Składanie życzeń w formie kartek wysyłanych pocztą przed świętami Bożego Narodzenia to tradycja sięgająca XIX wieku. Przed wiekami wierzono, że wypowiadane słowa mają moc sprawczą i mogą się spełnić. Dlatego szczególną uwagę przywiązywano do przekazywanych treści. Wypisywane ręcznie kartki bożonarodzeniowe zawierały życzenia dotyczące szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, pomyślności, radości oraz wielu pozytywnych zdarzeń, które miały spotkać obdarowaną osobę.

 

Kartki świąteczne na Boże Narodzenie – podarunek od serca

Współcześnie w dobie powszechnej komunikacji za pomocą urządzeń elektronicznych wysyłane kartki na Boże Narodzenie oraz na Nowy Rok, stanowią miły i elegancki gest, na który decyduje się niewielu. Jednak elegancka kartka z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi świętą rodzinę, dziecię w żłobie oraz anioły, sprawi dużo radości na twarzy osób, które ją otrzymają.

Jeśli chodzi o kartki świąteczne Boże Narodzenie to okazja do składania życzeń w sposób wymowny i sentymentalny. Zawsze można do życzeń zapisanych na kartce wrócić. W tym dziale prezentujemy bogaty asortyment unikalnych oraz elegancko zdobionych kartek bożonarodzeniowych dostępnych w ciekawym wzornictwie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl