Ozdoby i szopki na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu chrześcijan wyjątkowy czas. W kulturze katolickiej okres bożonarodzeniowy związany jest z ponownym przyjściem Pana Jezusa. To czas urodzin Mesjasza, który pod postacią małego dzieciątka narodzonego w żłobie w Betlejem przychodzi na ziemię, aby dać światło, miłość i nadzieję.

 

Figurka - zawieszka - Święta Rodzina - Decorato - 2 szt. Figurka - zawieszka - Święta Rodzina - Decorato - 2 szt.
Cena:

70,00 zł

( 1 szt. = 35,00 zł )
Opakowanie
zobacz więcej
Kontrolki Adwentowe szopka - 25 szt. Kontrolki Adwentowe szopka - 25 szt.
Producent: Garmond
Cena:

75,00 zł

( 1 szt. = 3,00 zł )
Opakowanie
zobacz więcej

Unikalne ozdoby na Boże Narodzenie oraz szopki betlejemskie

Święta Bożego Narodzenia wymagają szczególnej oprawy, a także przygotowań pod względem duchowym. W trakcie adwentu poprzedzającego Boże Narodzenie wielu katolików uczęszcza na roraty w kościele. Nabożeństwa odbywające się po zmroku, podczas których wierni gromadzą się z zapalonymi lampionami, pozwalają lepiej przeżyć misterium nadejścia Pana.

Natomiast w mieszkaniach wykonywane są gruntowne porządki, a z kartonów zostają wyjęte ozdoby bożonarodzeniowe. Jednak nie zawsze nadają się one do ponownej dekoracji. Optymalnym rozwiązaniem okazuje się zakup nowych artykułów. W tym dziale polecamy wysokiej jakości ozdoby na Boże Narodzenie charakteryzujące się niepowtarzalną stylistyką. Tu znajdują się piękne figurki do dekoracji stołów, okien oraz szopki betlejemskie, które pozwolą stworzyć niesamowity nastrój.

Unikalne i stylowe szopki betlejemskie

W ostatnim czasie zauważamy rosnące zainteresowanie zakupem gotowych szopek betlejemskich oraz kompletów figur do nich. Dlatego w celu  pełnego zaspokojenia potrzeb klientów systematycznie poszerzamy nasz asortyment o nowe elementy, w tym również szopki, stajenki i figurki do nich oraz gotowe zestawy.

Decydując się na zakup nowych dekoracji na Boże Narodzenie, warto szczególną uwagę zwrócić na ich jakość. Nasz sklep oferuje wyłącznie wysokiej jakości artykuły stworzone w profesjonalnych pracowniach dekoratorskich i zakładach wytwórczych.  Polecamy szopki betlejemskie wykonane z pierwszej klasy materiałów, cechujące się zarówno niepowtarzalnym designem o unikalnej stylistyce, jak i dbałością o detale. Ponadto wszystkie elementy szopek są odporne na zarysowania, przebarwienia oraz przedwczesne zużycie. Dzięki temu będą one służyły przez wiele lat w idealnym stanie.

Szopki betlejemskie z żywicy i alabastru

Szczególnie polecamy przepiękne szopki bożonarodzeniowe z alabastru - bardzo trwałego surowca rzeźbiarskiego o pięknej, mlecznej barwie. Szopki i figurki z alabastru są nie tylko bardzo dekoracyjne, ale też niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego przez wiele lat będą elementem dekoracji Świąt Bożego Narodzenia. W swojej ofercie mamy również szopki papierowe oraz szopki drewniane.

Bardzo polecamy figurki do szopki bożonarodzeniowej wykonane z żywicy, ręcznie malowane trwałymi farbami, subtelnie zdobione złotem. Gotowe zestawy postaci z Betlejem pozwalają tworzyć dowolne kompozycje, mogą stanowić piękne uzupełnienie stroików bożonarodzeniowych lub zdobić stół wigilijny.

Szczególnie polecamy:

 • szopki bożonarodzeniowe świecące,
 • symboliczne, minimalistyczne małe szopki,
 • figury dekoracyjne, przedstawiające Maryję z Dzieciątkiem, modlące się Anioły, Trzech Króli,
 • figurki przedstawiające Świętą Rodzinę,
 • ręcznie malowane płaskorzeźby bożonarodzeniowe, figurki i inne dekoracje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl