Dziesiątka różańca

Różaniec jest niezwykle ważną modlitwą, którą wiele osób chciałoby móc odmawiać w różnych warunkach. Oddanie się kontemplacyjnym rozważaniem umożliwia dziesiątka różańca, która występuje najczęściej pod postacią zminiaturyzowanego różańca składającego się z dziesięciu koralików i medalika bądź krzyżyka. Dzięki tak małej formie zawsze, gdy poczujemy, że potrzebna nam jest modlitwa, dziesiątka różańca ułatwi jej odmówienie bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Każdy, kto uczestniczy w nabożeństwach różańcowych, wie co to jest dziesiątka różańca, która odpowiada jednej tajemnicy różańcowej. Wszystkie tajemnice dotyczą wydarzeń z życia Najświętszej Maryi Panny oraz Jezusa. Modlitwę różańcową można oczywiście odmawiać w całości, jednak zgodnie z zasadami każda z jego czterech części przypisuje się do konkretnego dnia tygodnia. Jeśli chodzi o to, jak odmawiać dziesiątkę różańca polega to na podaniu nazwy tajemnicy, odmówienie modlitwy „Ojcze nasz”, a następnie dziesięciokrotnym powtórzeniu modlitwy „Zdrowaś Mario”, która jest odliczana poszczególnymi koralikami.

Oferowane przez nas dziesiątki różańca są bardzo zróżnicowane pod względem wizualnym i powstały z różnych materiałów np. ze szkła, hematytu, czy akrylu. W naszej ofercie znajdują się też tak nietypowe wyroby, jak dziesiątka różańca na rękę czy metalowe dziesiątki na palec z wizerunkami świętych. Wszystkie produkty są niewielkich rozmiarów, łatwo można je zabrać ze sobą w podróż i oddać się modlitwie zawsze wtedy, gdy poczujemy taką potrzebę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl