Personalizacja obrazków komunijnych

Obrazki komunijne personalizowane

Od wielu lat dostarczamy obrazki komunijne do parafii w całej Polsce, jednak nie ograniczamy się jedynie do ich sprzedaży. Oferujemy pełną personalizację obrazków pamiątkowych na I Komunię Świętą. Wystarczy, że podasz nam kilka informacji - przygotujemy zestaw obrazków dla dowolnej liczby dzieci, każdy z imieniem i nazwiskiem, datą, podpisem księdza i pieczęcią.

Personalizowane obrazki komunijne - jak zamówić?

To bardzo proste - przy wybranym obrazku komunijnym>> znajdziesz odpowiednie pola, które ułatwią proces zamawiania obrazków personalizowanych. Po prawej stronie w karcie produktu (obok zdjęcia) zaznacz, który rodzaj obramowania wybierasz, dołącz skany pieczęci i podpisu.

 1. Wybierz dowolny wzór obrazka komunijnego>>
 2. Wybierz rodzaj obramowania (przy każdym produkcie możesz zobaczyć dostępne ramki) - zaznacz “tak” przy wybranym wzorze.
 3. Prześlij nam mailem informacje, które mamy umieścić na obrazkach komunijnych (imiona i nazwiska dzieci, datę uroczystości, nazwę parafii i miejscowość, imię i nazwisko księdza udzielającego sakramentu).
 4. Dołącz pliki ze skanem pieczęci i podpisu księdza - umieścimy je na obrazkach w odpowiednim miejscu.


Możesz również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, pomożemy Ci w złożeniu zamówienia.

Dlaczego warto zamówić personalizowane obrazki na Komunię?

Obrazek komunijny to jedna z najbardziej tradycyjnych pamiątek tego ważnego wydarzenia, która towarzyszy nam zazwyczaj przez całe życie. W wielu domach można zobaczyć piękne ekspozycje obrazków pierwszokomunijnych wszystkich członków rodziny - warto więc zadbać, by dzieci przystępujące pierwszy raz do Sakramentu Eucharystii dostały na pamiątkę obrazek ze swoim imieniem i nazwiskiem, wszystkimi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia i pamiątkowym podpisem księdza.

Personalizacja obrazków komunijnych nie jest kosztowna, a dzięki niej ich wartość ogromnie wzrasta - dedykowana pamiątka imienna jest zawsze najcenniejszym skarbem.

Dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym I Komunia Święta jest niezwykle ważnym wydarzeniem, do którego przygotowują się przez cały rok. Warto więc sprawić, by czuły się w tym dniu naprawdę wyjątkowe - imienne obrazki pierwszokomunijne wywołają u nich mnóstwo radości i będą prawdziwym powodem do dumy!

Zamów personalizowane obrazki pierwszokomunijne, skontaktuj się z nami! Napisz: kontakt@artykulyreligijne.pl


OFERTA OBRAZKÓW KOMUNIJNYCH

Personalizowanie obrazków komunijnych

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl