Obrazki komunijne ze Świętym Józefem - pamiątki Pierwszej Komunii Świętej 2021

Pierwsza Komunia Święta jest wyjątkowym okresem, w którym dzieci mogą w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Moment ten jest podniosły nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców i bliskich. Obrazki komunijne są jednym z ważniejszych elementów całej uroczystości, ponieważ pozostają pamiątką na długie lata. Rok 2021 został ogłoszony Rokiem Świętego Józefa, dlatego też w tym roku podczas Komunii Świętej z pewnością dominować będą obrazki religijne ze Świętym Józefem.

Obrazki komunijne ze Świętym Józefem – patronem rodzin i macierzyństwa

Święty Józef jest jedną z najbardziej kluczowych postaci w Nowym Testamencie. To on wychowuje razem z Najświętszą Marią Panną Jezusa i odznacza się cierpliwością, troską, oddaniem i wyrozumiałością. Dlatego też, tegoroczne obrazki komunijne przedstawiają Świętego Józefa, który troskliwie trzyma w swych ramionach małego Jezuska. Obrazki komunijne ze Świętym Józefem są nie tylko celebracją Pierwszej Komunii Świętej, ale także ponadczasową pamiątką przypominającą o wadze wartości takich jak rodzina i rodzicielstwo.

Obrazki komunijne 2021 Rok Świętego Józefa

Obrazki komunijne to bardzo ważny element całej uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, ponieważ przypominają emocje związane z tym okresem przez długie lata. Rok 2021 został ogłoszony rokiem Świętego Józefa, dlatego też obrazki komunijne ze Świętym Józefem są obecnie prawdziwym hitem. Obecnie dostępnych jest wiele wzorów takich obrazków - jedne z nich przedstawiają bardziej zachodnie wyobrażenie Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, inne zaś nawiązują do wschodnich ikon. 

Obrazki komunijne ze Świętym Józefem – oferta naszego sklepu

Rok Świętego Józefa jest 12-miesięczną celebracją wartości rodzinnych, dlatego oferujemy Państwu obrazki komunijne ze Świętym Józefem. Co więcej, w naszym sklepie znajdą Państwo wiele wzorów takich obrazków komunijnych w atrakcyjnych cenach. Rok Świętego Józefa, to doskonały czas, aby patron ten znalazł się także na obrazkach z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl