Sakramenty Święte - niezbędne artykuły, prezenty religijne, dekoracje

Oferujemy pamiątki, prezenty, dekoracje i szereg innych artykułów na uroczystości związane z celebracją przyjęcia sakramentów świętych. Znajdziecie u nas nie tylko niezbędne akcesoria (modlitewniki, zaproszenia itd.), ale też wyjątkowe propozycje na prezenty z okazji chrztu, pierwszej komunii świętej, bierzmowania, sakramentu małżeństwa czy kapłaństwa. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
 
 
Miś z gipsu 5,5 cm Miś z gipsu 5,5 cm
Producent: DKK Design
Cena:

9,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak na banery Stojak na banery
Producent: DKK Design
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej

Akcesoria, prezenty i dekoracje na Chrzest Święty

Chrzest Święty to wyjątkowy sakrament, który otwiera drogę wiary i możliwość przyjmowania kolejnych sakramentów. Tradycją jest organizowanie choćby symbolicznej uroczystości, podczas której bliscy dziecka celebrują przyjęcie przez dziecko pierwszego sakramentu, powierzając je Bogu i opiece świętych i patrona. Oferujemy wyjątkowe artykuły związane z Chrztem Świętym, dzięki którym ten wyjątkowy dzień będzie miał niezwykłą oprawę. W naszym sklepie znajdziesz m.in. świece do chrztu, piękne ozdoby na świece (profitki), chusteczki do chrztu z aplikacją, zaproszenia dla gości i ogromny wybór pamiątek dla chłopców i dziewczynek.

Komunia Święta - modlitewniki, zaproszenia, pamiątki

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka - to właśnie podczas tej uroczystości pierwszy raz bierze się pełny udział we Mszy Świętej i przyjmuje Eucharystię. Przystąpienie do tego sakramentu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika, a towarzyszy mu wspólna modlitwa, niezwykła radość i podniosła atmosfera. Aby dzień ten został zapamiętany na długo, tradycją jest przekazywanie dziecku pamiątek i upominków religijnych. W naszym sklepie znajdziesz piękne różańce komunijne, modlitewniki i indeksy, wyjątkowe Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej, Obrazki Komunijne i zaproszenia komunijne, wykonane niezwykle starannie i bardzo gustownie.

Indeksy do bierzmowania, upominki i pamiątki

Nasza oferta obejmuje indeksy kandydatów do bierzmowania oraz liczne artykuły, które mogą być niezwykłym upominkiem religijnym z okazji przyjęcia tego sakramentu. Znajdziesz u nas np. niezwykle gustowne naszyjniki z krzyżykami, modlitewniki, obrazy religijne i wiele innych produktów, które można podarować jako symboliczny prezent z okazji bierzmowania.

Prymicje - pamiątki sakramentu kapłaństwa, prezenty dla księdza

Prymicje to wyjątkowe wydarzenie w każdej parafii. W naszym sklepie znaleźć można nie tylko duży wybór obrazków prymicyjnych, ale też szereg innych produktów, które można podarować kapłanowi z okazji przyjęcia święceń.

Pamiątki zawarcia sakramentu małżeństwa i prezenty religijne dla nowożeńców

W naszym sklepie z artykułami religijnymi znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezenty dla nowożeńców oraz liczne pamiątki z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa. Szczególnie polecamy piękne ikony religijne, które można podarować jako prezent ślubny - ręcznie wykonane, zdobione złotem płatkowym, z dedykacją lub życzeniami na odwrocie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl