Kontrolki adwentowe na roraty

Roraty to msze święte ku czci Maryi Panny tradycyjnie odprawiane o świcie w czasie adwentu. Adwent jest bardzo szczególnym czasem dla wszystkich katolików, polegającym na oczekiwaniu na powtórne przyjście Jezusa. Zdarza się, że w niektórych parafiach msze odbywają się w godzinach wieczornych, aby mogły w nich uczestniczyć dzieci. Czynnikiem wspomagającym ich wytrwałość oraz motywację do czynnego brania udziału w nabożeństwach mogą być estetyczne i ciekawe kontrolki roratnie.

Oferowane w naszym sklepie kontrolki mają postać kalendarza adwentowego ze specjalnymi okienkami lub też składają się z zestawu naklejek do samodzielnego systematycznego uzupełniania. W każdym przypadku efektem jest kolorowy obrazek przedstawiający sceny nawiązujące do Bożego Narodzenia. Wszystkie produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz bardzo estetyczna grafika. Kontrolki roratnie w przystępny i atrakcyjny sposób wprowadzają dzieci w atmosferę adwentowego oczekiwania oraz stanowią piękną pamiątkę tego ważnego czasu.

Kontrolka adwentowa - Szopka Bożonarodzeniowa- 25 szt. Kontrolka adwentowa - Szopka Bożonarodzeniowa- 25 szt.
Producent: DKK Design
Cena:

75,00 zł

( 1 szt. = 3,00 zł )
Opakowanie
zobacz więcej
Kalendarz Adwentowy Kalendarz Adwentowy
Producent: Garmond
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Kontrolka adwentowa - 25 szt. Kontrolka adwentowa - 25 szt.
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

( 1 szt. = 1,20 zł )
Opakowanie
zobacz więcej
Kontrolka na roraty - 25 szt. Kontrolka na roraty - 25 szt.
Producent: DKK Design
Cena:

30,00 zł

( 1 szt. = 1,20 zł )
Opakowanie
zobacz więcej
Kontrolka na roraty - 25 szt. Kontrolka na roraty - 25 szt.
Producent: DKK Design
Cena:

46,00 zł

( 1 szt. = 1,84 zł )
Opakowanie
zobacz więcej

Kontrolki na roraty w sklepie Artykuły Religijne

Tradycją już stało się, że Parafie na różne sposoby zachęcają do udziału w nich zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież. Jedną z metod motywowania do regularnego uczestnictwa w tych nabożeństwach są dostępne w tej kategorii kontrolki na roraty.

To plansze występujące w różnym formacie, na których widnieją puste pola w ilości odpowiadającej najczęściej liczbie rorat, jakie mają się odbyć w danym roku. Najmłodsi dostają je na samym początku, a potem będąc na Mszach Świętych, otrzymują poszczególne puzzle, znaczki lub naklejki, które umieszczają w przeznaczonych do tego miejscach, kompletując obrazek ukazujący grafikę ściśle powiązaną z tematyką bożonarodzeniową. Widać więc, że kontrolki na roraty mobilizują do systematycznego udziału, weryfikują obecność, ale są też formą nagrody dla najbardziej gorliwych i wytrwałych osób.

Kontrolki na roraty, będące przykładem swego rodzaju kalendarzy adwentowych, stanowią wizualne świadectwo uczestnictwa w tych nabożeństwach i są wyjątkową pamiątką.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl