Kontrolki adwentowe

Roraty to msze święte ku czci Maryi Panny tradycyjnie odprawiane o świcie w czasie adwentu. Adwent jest bardzo szczególnym czasem dla wszystkich katolików, polegającym na oczekiwaniu na powtórne przyjście Jezusa. Zdarza się, że w niektórych parafiach msze odbywają się w godzinach wieczornych, aby mogły w nich uczestniczyć dzieci. Czynnikiem wspomagającym ich wytrwałość oraz motywację do czynnego brania udziału w nabożeństwach mogą być estetyczne i ciekawe kontrolki roratnie.

Oferowane w naszym sklepie kontrolki mają postać kalendarza adwentowego ze specjalnymi okienkami lub też składają się z zestawu naklejek do samodzielnego systematycznego uzupełniania. W każdym przypadku efektem jest kolorowy obrazek przedstawiający sceny nawiązujące do Bożego Narodzenia. Wszystkie produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz bardzo estetyczna grafika. Kontrolki roratnie w przystępny i atrakcyjny sposób wprowadzają dzieci w atmosferę adwentowego oczekiwania oraz stanowią piękną pamiątkę tego ważnego czasu.

Inni Klienci polecają:
Kontrolka adwentowa - 25 szt.
Kontrolka adwentowa - 25 szt.
28,00 zł
Opakowanie
Kontrolka na roraty - 25 szt.
Kontrolka na roraty - 25 szt.
46,00 zł
szt.
Kontrolka na roraty - 25 szt.
Kontrolka na roraty - 25 szt.
28,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl