Religijne plakaty katolickie

Przedstawiamy Ci naszą ogromną kolekcję plakatów religijnych, którymi odmienisz swoje wnętrza i upiększysz ściany w każdym pomieszczeniu. Plakaty drukowane są na papierze z uszlachetnieniem (folia błysk jednostronna), dostępne są w różnych rozmiarach (informacje o dostępnych rozmiarach wybranego plakatu znajdziesz w opisie produktu).

Nasze plakaty religijne to ponad 100 wzorów - z pewnością znajdziesz wśród nich obraz, który szczególnie przypadnie Ci do gustu lub będzie idealnym upominkiem religijnym dla bliskiej Ci osoby. Plakat wystarczy włożyć w antyramę lub ramę - będzie prezentował się rewelacyjnie, jak prawdziwy obraz religijny.

Plakaty religijne z Aniołem Stróżem do pokoju dziecka

To idealny pomysł na dekorację ścienną w pokoju dziecięcym - plakat z Aniołem Stróżem każdego dnia będzie przypominał maluchowi o obecności i opiece Niebiańskiej Istoty, wzmacniając poczucie bezpieczeństwa i zachęcając do codziennej modlitwy. Plakaty religijne dla dzieci to feria barw, piękne przedstawienia Aniołów w towarzystwie dzieci, zachwycające widoki czy roślinność.

Plakaty z Janem Pawłem II, Księdzem Popiełuszką i innymi świętymi

W naszym sklepie z artykułami religijnymi znajdziesz ogromny wybór plakatów ze świętymi i błogosławionymi - to fantastyczny pomysł na prezent katolicki, który ucieszy każdą osobę wierzącą. Kolekcja obejmuje plakaty z Janem Pawłem II, Błogosławionym Księdzem Jerzym Popiełuszką, Świętym Rochem, Świętym Franciszkiem, Świętą Siostrą Faustyną i wieloma innymi postaciami.

Plakat z Matką Bożą lub Świętą Rodziną

Wizerunki Maryi oraz przedstawienia Świętej Rodziny stanowią doskonałe propozycje na piękny prezent katolicki dla nowożeńców - plakat przedstawiający Świętą Rodzinę będzie wyjątkową pamiątką dnia, w którym młoda para uroczyście wiąże się ze sobą, zakładając własną rodzinę. Afisze ze Świętą Rodziną to też piękna ozdoba domu na adwent. Plakaty te będą przypominać o nadchodzących świętach.

Oferujemy również kilkadziesiąt plakatów z Matką Bożą z Dzieciątkiem, Matką Bożą Częstochowską, Matką Bożą Kalwaryjską czy Licheńską. Koniecznie zobacz wszystkie proponowane przez nas plakaty maryjne i wybierz przedstawienie, które jest Ci najbliższe.

Plakaty religijne na różne święta

Przygotowania do obchodzenia świąt obejmują także dekorowanie domu. Zwykle przygotowuje się tematyczne stroiki, figurki i obrazki. Do wystroju pomieszczeń doskonale nadają się także plakaty. Boże Narodzenie i Wielkanoc to tylko niektóre z uroczystości, na jakie przygotowaliśmy dedykowane ilustracje, przestawiające sceny i wizerunki upamiętniające te wydarzenia. W naszej ofercie znajdziesz również plakaty na Wielki Post oraz plakaty na Boże Ciało, które można powiesić np. w oknie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl