Obrazy religijne w ramie

Obrazy religijne w ramach

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór obrazów religijnych w ramach, które idealnie udekorują nie tylko wnętrze świątyni, domu parafialnego, sal do katechezy, ale też prywatnych domów i mieszkań. Wśród nich znajdziesz przedstawienia Świętej Rodziny, Jezusa Chrystusa czy Matki Bożej, ale też Jana Pawła II oraz świętych i błogosławionych

Obrazy religijne w ramkach to estetyczne ozdoby wnętrza, które przede wszystkim jednak stwarzają nastrój zadumy, pozwalając przebywającym w pomieszczeniu lepiej wsłuchać się w siebie oraz pogłębić wiarę. Prezentujemy bogaty wybór malunków i grafik z najpiękniejszymi przedstawieniami kluczowych postaci i scen związanych z wiarą katolicką.

Obraz Jezus Chrystus Obraz Jezus Chrystus
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Święta Rodzina Obraz Święta Rodzina
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Archanioł Michał Obraz Archanioł Michał
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Chrystus Król Obraz Chrystus Król
Producent: DKK Design
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej

Religijne obrazy święci 

Proponujemy również piękne obrazy religijne, skierowane do najmłodszych członków Kościoła - obrazy z Aniołem Stróżem dla dzieci, które w wyjątkowy sposób udekorują dziecięce pokoje i każdego dnia będą wspierać w nauce modlitwy i kontemplacji słów bożych. 

Tego typu przedstawienia często wybierane są jako prezenty z okazji chrztu świętego bądź Komunii. Obrazy na chrzest przez długie lata pozostają jako pamiątka tego niezwykłego dnia. Na ich odwrocie można napisać dedykację i życzenia, co dodatkowo podwyższy ich wartość sentymentalną. Podobizny wiesza się z reguły nad łóżeczkiem dziecka i gdy maluch podrośnie, przypominają mu one o codziennej rozmowie z Bogiem.

Obrazy religijne dla dzieci i młodzieży

Kolekcja obrazów religijnych dla dzieci to kilkadziesiąt różnych przedstawień, wśród których znaleźć można motywy najbardziej kojarzące się z dziecięcym światem i okresem dorastania. Szczególnie polecamy obrazy z Aniołem Stróżem w towarzystwie dzieci, które idealnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju dziecięcego, który każdego dnia będzie wzmacniał poczucie bezpieczeństwa małych katolików i przypominał im o obecności stróża.

Obrazy religijne na różne okazje

Elegancko oprawione religijne obrazy to dobry pomysł na prezent dla osoby, której bliskie są wartości związane z wiarą. Jako okazje do dawania tego typu upominków można wskazać przede wszystkim ważne wydarzenia z życia religijnego, m.in. Pierwszą Komunię Świętą, bierzmowanie czy przyjęcie sakramentu kapłaństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl