Święty Józef - pamiątki, upominki, dewocjonalia z Patronem Rodzin

Święty Józef jest jedną z ważniejszych postaci występujących w Nowym Testamencie. Jest on wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o ojcowską wyrozumiałość, ciepło i troskę. 

W naszym sklepie oferujemy ogromny wybór artykułów religijnych i dewocjonaliów ze Świętym Józefem. Szczególnie polecamy naszą ofertę ikon religijnych, przedstawiających św. Józefa, które mogą być pięknym prezentem dla katolika - niezwykle starannie wykonane ikony, zdobione szczerym złotem płatkowym, z zamieszczoną na nich Twoją dedykacją.

Ikona Święty Józef Ikona Święty Józef
Producent: DKK Design
Cena:

99,00 zł

zobacz więcej

Święty Józef - parton rodzin, małżeństw i ludzi pracy

Kiedy myślimy o świętym Józefie, to zazwyczaj kojarzy nam się mężczyzna w podeszłym wieku z siwymi włosami i brodą. Ewangelie nie podają, jaka była różnica wieku, jednakże apokryficzne księgi sugerują, iż Józef w momencie zaślubin z Marią miał lat 33. Dlatego też jest on patronem małżeństw i rodziny, ponieważ swoją postawą bardzo dokładnie udowodnił, iż troska, cierpliwość i miłość, to najlepsze metody wychowawcze. Z tego powodu 2021 roku to Rok Świętego Józefa.

Rok Świętego Józefa – pomysły na religijne upominki

Rok Świętego Józefa jest okresem, w którym wszyscy chrześcijanie wspominają i rozważają postawę Świętego Józefa. Jego oddanie, cierpliwość i wyrozumiałość są wzorem do naśladowania dla wszystkich rodziców. Dlatego też Rok Świętego Józefa to doskonała okazja do obdarowywania bliskich religijnymi upominkami z wizerunkiem patrona małżeństw, rodziny, ludzi pracy oraz dobrej śmierci.

Rok Świętego Józefa to doskonała okazja, aby podarować swoim bliskim upominki z wizerunkiem tego świętego. Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz pokaźną ilość artykułów ze Świętym Józefem. Dostępne są u nas piękne obrazy i ikony, obrazki, banery religijne i wiele więcej. Serdecznie zachęcamy do poznania naszego asortymentu. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania o produkty - jesteśmy do Twojej dyspozycji, chętnie porozmawiamy i doradzimy w wyborze najlepszych prezentów religijnych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl