Banery kościelne Święty Józef - banery z patronem Rodzin

Święty Józef jest zdecydowanym wzorem do naśladowania. Jego cierpliwość, troska, ojcowska miłość oraz oddanie są przykładem świadomego i odpowiedzialnego macierzyństwa oraz ojcostwa. Dlatego też Papież Franciszek ogłosił, że rok 2021 to Rok Świętego Józefa. Z tego powodu świątynie dekorowane są w taki sposób, aby subtelnie nawiązywać do postaci Świętego Józefa. Banery ze Świętym Józefem są doskonałym przykładem takiego rodzaju dekoracji.

Rok Świętego Józefa to czas, w którym wszyscy powinniśmy zwrócić uwagę na oddanie i troskę z jaką Święty Józef opiekował się małym Jezusem. Dlatego też w wielu parafiach powstają symboliczne dekoracje, które mają upamiętnić tego patrona. Jednym z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych są banery ze Świętym Józefem. Dzięki nim możliwe jest zaaranżowanie dekoracji, które w skromny sposób zademonstrują zainteresowanie patronem rodzin i małżeństw.

Banery religijne ze Świętym Józefem do kościołów, parafii, kaplic

Nasz sklep z artykułami religijnymi to miejsce, w którym szczególnie dbamy o dostarczanie tylko najstaranniej wykonanych, estetycznych i solidnych dekoracji do kościołów i kaplic. Od wielu lat produkujemy banery religijne, które zdobią świątynie w całej Polsce. W tym roku zadbaliśmy o to, by nasza kolekcja banerów kościelnych wzbogaciła się o banery przedstawiające Świętego Józefa, który jest naszym patronem w 2021. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień.

Banery kościelne Święty Józef:

 • są wykonane z wysokiej jakości materiałów, niezwykle trwałe i odporne na niekorzystne warunki (posłużą nie tylko w 2021 roku jako dekoracja kościoła, ale przez wiele kolejnych lat),
 • zachwycają głębią kolorów i wyrazistością - do druku wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny,
 • są polskiej produkcji - powstają w naszym parku maszynowym w sercu Częstochowy,
 • są wierną kopią oryginalnych dzieł sztuki sakralnej, przedstawiających wizerunek św. Józefa i świętej Rodziny,
 • dostępne są w różnych wariantach - z listwami lub tunelami, cięte na ostro lub z marginesem wokół obrazu (do obramowania).

Szczegółowe informacje dotyczące każdego baneru znajdziesz w karcie produktu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl