Ikony Świętej Rodziny

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rzemieślniczo wykonane ikony z wizerunkiem Świętej Rodziny: małego Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny oraz Świętego Józefa. Charakterystyczne dla sztuki sakralnej dzieła posiadają długą tradycję w wierze katolickiej, do dziś zachwycając swoim pięknem oraz religijną wymową.

Ikony Świętej Rodziny mogą mieć różne zastosowanie, stanowiąc efektowny element wystroju zarówno domu, jak i każdego obiektu sakralnego. Do indywidualnych preferencji dostosujesz także ich wymiary, ponieważ oferowane przez nas artykuły są dostępne zarówno w małych, jak i większych formatach. Ikona Świętej Rodziny sprawdzi się w roli pięknego prezentu z okazji ważnych wydarzeń w życiu osoby wierzącej, na przykład zawarcia Sakramentu Małżeństwa, narodzin dziecka lub Chrztu Świętego

Ręcznie malowane ikony - Święta Rodzina

Wszystkie oferowane przez nas ikony Świętej Rodziny to dzieła polskich artystów z częstochowskiej pracowni rzemieślniczej. Z tego też powodu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Dzięki złotemu zdobieniu ikony efektownie odbijają światło, wprowadzając do wnętrza wyjątkową aurę. Artykuły posiadają złoty certyfikat autentyczności i zostają przez nas zapakowane w estetyczne pudełko, w którym można podarować ilustrację w prezencie.

Do wyboru w asortymencie pozostawiamy zarówno oprawione, jak i nieoprawione ikony o różnych kształtach: nieregularnym, kwadratowym, owalnym lub półowalnym. Na każdej z nich Święta Rodzina prezentowana jest w szczególny, metaforyczny sposób, symbolizując Trójcę Świętą. Centrum dzieła zawsze zajmuje Jezus Chrystus, unosząc prawą dłoń w geście błogosławieństwa. Zbawiciel odziany w białą szatę odzwierciedla czystość oraz niewinność.

Każda z ikon przedstawiająca Świętą Rodzinę została wykonana na drewnianej, ręcznie złoconej desce. Na jej rewersie możesz zlecić nam wygrawerowanie dowolnej treści – na przykład cytatu biblijnego, słów modlitwy lub Twoich własnych życzeń dla osoby, której pragniesz podarować tę wyjątkową pamiątkę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl