Lampiony adwentowe

W czasie adwentu, który jest wyjątkowym czasem oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa, w kościele katolickim odprawiane są msze zwane roratami, na które chętnie przychodzą najmłodsi parafianie. Nabożeństwa cechuje szczególna atmosfera, a kościół początkowo oświetlają tylko świece ołtarzowe oraz charakterystyczne lampiony LED lub ze świecami przyniesione przez dzieci.

Lampiony na roraty

W naszym sklepie oferujemy lampiony papierowe na roraty, plastikowe oraz takie, które powstały z elementów drewnianych łączonych wstawkami z tworzywa sztucznego. Wyjątkową propozycję stanowi piękny i trwały lampion adwentowy wykonany w całości z drewna, który będzie służył przez długi czas i może stać się nastrojową bożonarodzeniową dekoracją domu (drewniane lampiony są lampionami LED). Ciekawym pomysłem na wzbudzenie zainteresowania dzieci, jest możliwość samodzielnego złożenia niektórych produktów, dzięki czemu nawet przedszkolaki mogą czynnie uczestniczyć w przygotowaniach do nadchodzących świąt. Każdy prezentowany przez nas lampion roratni jest bardzo starannie wykonany i zdobiony motywami związanymi z Bożym Narodzeniem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl