Biblie dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się także Pisma Święte Nowego i Starego Testamentu, które powinny znaleźć się w każdej biblioteczce małego chrześcijanina. Zapraszamy do zapoznania się z ich krótką charakterystyką. Czym wyróżnia się Biblia dla dzieci? To Pismo Święte w wydaniu, którego forma jest przystępna właśnie dla najmłodszych. Już od pierwszych chwil wzrok przyciągają estetyczne, kolorowe okładki, zachęcające do zagłębienia się w ich zawartość.

Biblia "Szukaj i znajdź" Biblia "Szukaj i znajdź"
Producent: DKK Design
Cena:

29,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Biblia malucha Biblia malucha
Producent: DKK Design
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Biblia na każdy dzień Biblia na każdy dzień
Producent: DKK Design
Cena:

43,00 zł

szt.
zobacz więcej

Atrakcyjne są także umieszczone w środku obrazki i grafiki pozwalające zwizualizować biblijne opowieści. Natomiast sama znajdująca się tam treść została spisana prostym i zrozumiałym językiem, przystępnym w odbiorze dla najmłodszych. Wspólna lektura Biblii dla dzieci w wykonaniu rodziców i ich pociech jest nie tylko sposobem na wartościowe spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie, ale i doskonałą sposobnością do pogłębienia wiedzy religijnej oraz porozmawiania na temat wiary.

Biblie dla dzieci – sprawdź produkty z naszej oferty

Biblie dla dzieci w różnym wieku stają się dla najmłodszych swego rodzaju przewodnikami duchowymi, prawdziwymi podręcznikami wiary, pomagającymi w budowaniu chrześcijańskiego światopoglądu. Taka duchowa lektura wniesie wiele dobrego do ich życia – świetnym pomysłem jest, aby rodzice regularnie czytali swoim pociechom na dobranoc krótkie historyjki i wyrabiali w nich nawyk ciągłego obcowania ze Słowem Bożym. Warto dokonać satysfakcjonującego zakupu, aby na własnym przykładzie przekonać się, że dostępne u nas Biblie dla dzieci zachwycają nie tylko swoimi walorami wizualnymi, ale i merytoryczną zawartością, czyli opowiastkami, które chronologicznie opisują najważniejsze biblijne wydarzenia.

Biblie dla dzieci – prezent religijny dla najmłodszych

Szukasz prezentu dla małego chrześcijanina, który już od pierwszych momentów życia pozwoli mu karmić się Słowem Bożym? Świetnie trafiłeś – tutaj znajdziesz coś, co doskonale sprawdzi się w tej roli, czyli Pismo Święte w wersji dla najmłodszych! Najpierw to rodzice czytają swoim pociechom Biblię dla dzieci, a maluchy mogą samodzielnie przeglądać piękne, wielobarwne ilustracje ukazujące najbardziej charakterystyczne postacie z Nowego i Starego Testamentu. Na późniejszym etapie, gdy dziecko już nauczy się czytać, będzie samo czytało biblijne historie.

Kiedy egzamin zdadzą prezenty, takie jak Biblie dla dzieci? Jako przykład można wskazać różne okazje – przyjęcie Chrztu Świętego albo Pierwszej Komunii Świętej, czy też imieniny lub urodziny. To wartościowa pamiątka na długie lata. Już teraz poznaj znajdujące się w tej kategorii egzemplarze Pisma Świętego wydane specjalnie z myślą o dzieciach!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl