Naklejki Wielkanocne - piękne naklejki dla dzieci z motywami wielkanocnymi

Wielkanoc to najważniejszy okres w roku liturgicznym, dlatego też przygotowanie do godnego uczestniczenia w Misterium Męki Pańskiej jest dla każdego chrześcijanina bardzo ważne. Warto jednak podkreślić, że Wielki Post, jak i całe Triduum Paschalne jest często zbyt poważne dla najmłodszych, które nie rozumieją jeszcze powagi tych cyklicznych uroczystości. Doskonałym sposobem, aby zapoznawać najmłodszych z tematyką Triduum Paschalnego są naklejki wielkanocne. Takie naklejki mogą być rozdawane za uczestnictwo w wielkopostnych nabożeństwach, a także np. za aktywność na lekcjach religii.

Naklejki wielkanocne religijne – cieszący dzieci upominek religijny


Każde dziecko lubi dostawać prezenty. Jest to dla nich tym bardziej satysfakcjonujące, gdy prezent zostaje wręczony za dobre zachowanie, czy wyniki w nauce. Dlatego też, podczas Wielkiego Postu, katecheci, katechetki, księża i siostry zakonne rozdają dzieciom naklejki wielkanocne, które nie tylko cieszą, ale także pozwalają zbliżyć się do sensu obchodów Świąt Wielkanocnych. Warto podkreślić, że naklejki wielkanocne przedstawiają zazwyczaj Jezusa Zmartwychwstałego lub inne wielkanocne motywy.

Naklejki wielkanocne – oferta naszego sklepu

Naklejki Wielkanocne, które oferujemy w naszym sklepie z dewocjonaliami i artykułami religijnymi, wyróżniają się doskonała jakością. Dostępne są naklejki przedstawiające zarówno Zmartwychwstałego Chrystusa lub takie, których wielkanocne ilustracje skierowane są szczególnie do najmłodszych. Zachęcamy do zakupów!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl