Zwroty i reklamacje

 Zwrot produktów:

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy i zwrotu zakupionego towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo to przysługuje w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru i dotyczy wyłącznie osób fizycznych nie związanych działalnością gospodarczą.

Przedmiot zwrotu powinien charakteryzować się niezmienionym stanem. Towar powinien zawierać wszystkie elementy będące częścią produktu. Nie może nosić śladów użytkowania. Powinien być w oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie możliwość nieprzyjęcia towaru w przypadku nie zastosowania się do powyższych warunków. Gdy towar nie zostanie przyjęty, klient zostanie o tym poinformowany. W takim przypadku koszt wysyłki pokrywa klient.

 

 • produkty spersonalizowane takie jak: ikony z grawerem, banery i tła wykończone tunelem, oczkami lub marginesem oraz inne wyroby wykonywane na zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi

 • w przypadku zamówienia z darmową wysyłką, całkowita kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty wysyłki tj. 20 zł

 • kwota zwrotu obejmuje cenę zakupionego towaru bez kosztów przesyłki

 • w przypadku skorzystania z kuponu rabatowego Sprzedający zwraca Klientowi właściwą kwotę jaką kupujący zapłacił za towar np. Jeśli ikona o wartości 100 zł została zakupiona z użyciem kuponu 10% to właściwa kwota zamówienia a tym samym zwrot wyniesie 90 zł.

 

Jeśli chcesz dokonać zwrotu:

 • napisz do nas na adres e-mail: kontakt@artykulyreligijne.pl , w tytule wiadomości wpisz: ZWROT oraz numer zamówienia lub imię i nazwisko,

 • odpowiemy na twoją wiadomość oraz prześlemy list przewozowy do wydrukowania i wręczenia kurierowi, który odbierze od Państwa zwracany produkt,

 • wypełnij formularz zwrotu dołączony do produktu - formularz możesz pobrać także tutaj

 • wypełniony formularz zwrotu oraz oryginał dokumentu zakupu (paragon lub faktura) dołącz do zapakowanego produktu.

 

Zwrot pieniędzy dokonywany jest w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego produktu oraz dodatkowych dokumentów wspomnianych powyżej. Nie odpowiadamy za błędne dane oraz niekompletność dokumentów.

Sklep nie przyjmuje zwrotów w formie pobrań - płatności u kuriera. Należna kwota zostaje przesłana do klienta po akceptacji zwrotu na podane w formularzu zwrotu konto bankowe. Nie odpowiadamy za błędne dane konta bankowego.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@artykulyreligijne.pl  Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z procesem zwrotu.

 

Reklamacje

Jeśli zakupiony towar jest niezgodny z przedmiotem zamówienia albo posiada wady fabryczne masz prawo do reklamacji.

Gdy chcesz dokonać reklamacji:

 • skontaktuj się z nami drogą mailową: kontakt@artykulyreligijne.pl , w tytule wiadomości wpisz: REKLAMACJA oraz numer zamówienia lub imię i nazwisko,

 • odpowiemy na twoją wiadomość oraz prześlemy list przewozowy do wydrukowania i wręczenia kurierowi, który odbierze od Państwa przedmiot reklamacji,

 • wypełnij formularz reklamacji dołączony do produktu - formularz możesz pobrać także tutaj

 • wypełniony formularz reklamacji oraz oryginał dokumentu zakupu (paragon lub faktura) dołącz do zapakowanego produktu. 

 • W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy cię mailowo albo telefonicznie o decyzji w związku z reklamacją. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona w sposób pozytywny w ciągu 7 dni od wysłania decyzji zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: wysłanie nowego produktu, naprawę wadliwego produktu albo zwrot należnych pieniędzy. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona w sposób negatywny, odeślemy zareklamowany produkt na koszt klienta.

 W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@artykulyreligijne.pl 

Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z procesem reklamacji.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl