Obrazy z Aniołem Stróżem

Oferowane przez nas obrazy Anioła Stróża w ramkach wyróżniają się niezwykle starannym wykonaniem oraz kolorami, które przyciągają uwagę najmłodszych i pomagają wyobrazić sobie wizerunek boskiego opiekuna. Każdy malunek to wyjątkowa propozycja często przedstawiająca tę samą postać w różnych odsłonach, ponieważ każdy z nas nieco inaczej ją postrzega. Obrazy Anioła Stróża dla dzieci przypominają im, że nigdy nie są samotne i zawsze mają kogoś, kto się nimi zaopiekuje. Dlatego to idealny prezent na wiele ważnych uroczystości, szczególnie tych religijnych.

 

Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: Garmond
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej

Anioł Stróż — obrazy, które pozostaną w idealnym stanie mimo upływu lat

Jako że obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża to niezwykła pamiątka, którą zazwyczaj otrzymuje się w czasach dzieciństwa, powinna ona przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele długich lat. Dzięki temu będzie przypominała nie tylko o opiece boskiej postaci, ale też o osobach i chwilach, w których dostaliśmy prezent. Z tego powodu w przypadku tak ważnych istot, jak Anioł Stróż obrazy, które oferujemy, charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Wykazują odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie słoneczne, co sprawia, że kolory nie blakną. Zniszczeniom zapobiegają również ozdobne, a przy tym solidne ramki.

Religijne obrazy na chrzest

Proponujemy również piękne obrazy religijne, skierowane do najmłodszych członków Kościoła - obrazy z Aniołem Stróżem dla dzieci, które w wyjątkowy sposób udekorują dziecięce pokoje i każdego dnia będą wspierać w nauce modlitwy i kontemplacji słów bożych. 

Tego typu przedstawienia często wybierane są jako prezenty z okazji chrztu świętego bądź Komunii. Obrazy na chrzest przez długie lata pozostają jako pamiątka tego niezwykłego dnia. Na ich odwrocie można napisać dedykację i życzenia, co dodatkowo podwyższy ich wartość sentymentalną. Podobizny wiesza się z reguły nad łóżeczkiem dziecka i gdy maluch podrośnie, przypominają mu one o codziennej rozmowie z Bogiem.

Który obrazek z Aniołem Stróżem wybrać?

Duża oferta z obrazami w ramach przedstawiającymi wizerunek Anioła Stróża sprawia, że niekiedy trudno zdecydować się na konkretny upominek. W takich sytuacjach warto przede wszystkim wziąć pod uwagę wiek oraz gust dziecka. Dla najmłodszych polecamy kolorowe obrazki — żywe barwy zwrócą ich uwagę oraz wpłyną na większe zainteresowanie postacią Anioła Stróża. Z kolei w przypadku nieco starszych pociech można z powodzeniem rozważyć stonowane ilustracje, na przykład z delikatnymi elementami srebra lub złota.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl