Banery religijne i dekoracje ołtarzy na Boże Ciało 

Nieodzownym elementem przygotowań do przeżywania szczególnych uroczystości religijnych jest odpowiednia dekoracja świątyni. Polecamy nasze banery dekoracyjne do kościoła. Szeroki wybór motywów i stylów sprawia, że tego typu ozdoby łatwo dopasować do charakteru każdego święta.

W naszym sklepie z dewocjonaliami i pamiątkami religijnymi posiadamy również ogromny wybór banerów i plakatów religijnych, zarówno z wizerunkami świętych i błogosławionych, jak i banerów na święta kościelne i uroczystości.

Proponowane przez nas banery religijne są produkowane na grubym, odpornym i wysokiej jakości materiale banerowym, w związku z czym nadają się zarówno do ekspozycji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dobrze znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne, nie tracą kolorów i nie tracą na estetyce nawet po kilku latach użytkowania.

 

Banery religijne na Boże Ciało

W ofercie mamy dekoracje na różne święta, takie jak Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny, a nawet banery adwentowe. Symbolika oraz tonacja kolorystyczna banerów jest zbieżna z charakterem poszczególnych uroczystości. Błękit z granatem oraz motyw szopki doskonale wpisują się w klimat Bożego Narodzenia. Kielich i hostia to obowiązkowe akcenty na Boże Ciało. Ciemne kolory, pogłębiające atmosferę religijnej zadumy to z kolei domena plakatów wielkopostnych lub związanych z obchodzeniem Wszystkich Świętych. Niektóre banery wzbogacono o cytaty biblijne lub stosowne sentencje.

Stojak na banery Stojak na banery
Producent: DKK Design
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej

Sklep z banerami religijnymi - nasza oferta

Sklep Artykuły Religijne to miejsce, w którym znajdziesz największy wybór pięknie wykonanych banerów religijnych. Oprócz gotowych banerów oferujemy również banery na zamówienie, wykonane według indywidualnego projektu.

Banery są starannie wykończone listwami, dzięki którym nie niszczą się podczas rozkładania na ekspozytory.

Oferujemy banery religijne w różnych rozmiarach:

Banery dekoracyjne do kościoła

 

 W naszym sklepie "Artykuły religijne" znajdziesz pięknie zaprojektowane banery religijne na wszystkie uroczystości i święta kościelne:

 • Banery na Boże Ciało - ponad 100 różnych wzorów banerów religijnych na Boże Ciało, niezastąpione w przygotowywaniu drogi procesji.  Banery wykonane na solidnym materiale, znoszą wszystkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
 • Banery na Pierwszą Komunię Świętą - szeroki wybór banerów do dekoracji kościoła na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, przedstawiające modlące się dzieci lub symbole religijne, opatrzone słowami modlitwy.
 • Banery na Boże Narodzenie - banery bożonarodzeniowe przedstawiające Szopkę, Dzieciątko lub Świętą Rodzinę. Niezwykłe obrazy naniesione na banery, które uzupełnią świąteczną dekorację kościoła, podkreślając wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
 • Banery na Wielkanoc i Wielki Post - duża kolekcja banerów na najważniejsze święta w kościele katolickim. Znajdziesz tutaj banery z Jezusem Zmartwychwstałym, Jezusem Dobrym Pasterzem, z napisem "Alleluja" lub z Barankiem Bożym, utrzymane w pięknej kolorystyce kojarzącej się ze Świętami Wielkanocnymi.
 • Banery Matka Boża i Różaniec - piękne banery przedstawiające różne oblicza Matki Boskiej (Matka Boża Niepokalana, Matka Miłosierdzia, Matka Boża Kalwaryjska, Matka Boża Częstochowska czy Najświętsze Serce Maryi), do dekoracji ołtarzy i kaplic podczas wszelkich świąt i uroczystości różańcowych.
 • Banery Jan Paweł II - ogromny wybór banerów ze Świętym Janem Pawłem II, którego wizerunek zestawiony jest z obliczem Jezusa Chrystusa, opatrzony cytatem lub słowami modlitwy.
 • Tło do Ciemnicy i Grobu Pańskiego - różnorodne tła do ciemnicy z różnym motywem, np. tła z wizerunkiem Jezusa Chrystusa w cierniowej koronie lub przedstawiające krzyż opleciony cierniem.
 • Tła do  Szopki - piękne tła do szopek bożonarodzeniowych, dzięki którym przedstawiona Święta Rodzina z Dzieciątkiem będzie prezentować się jeszcze bardziej wzniośle.

 

Banery z Matką Bożą zachęcają do modlitwy różańcowej, dlatego często obok niej występuje właśnie różaniec. Polecamy również plakaty z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej. Postać Św. Jana Pawła II to kolejny pokrzepiający wiernych motyw przewodni naszych projektów. Na szczególne okazje związane z przyjęciem sakramentów – Bierzmowania lub I Komunii Św. polecamy banery tematyczne. Delikatne i subtelne wzory – hostia oraz wizerunek dziecka – ozdabiają najczęściej dekoracje pierwszokomunijne. Natomiast banery na bierzmowanie nawiązują swoją symboliką do Ducha Świętego.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z innym asortymentem, który dostępny jest w naszym sklepie

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl