Obrazy religijne Święty Józef - wizerunki Ojca Świętej Rodziny

Papież Franciszek ogłosił, że patronem 2021 będzie Święty Józef. Patron rodziny i małżeństwa jest przykładem oddania, troski, cierpliwości i ojcowskiego ciepła, dlatego też warto naśladować jego postawę. Warto dodać, że celebracja obchodów roku Świętego Józefa trwać będzie okrągły rok przez, który razem ze swoimi bliskimi będziemy wspólnie modlić się o wstawiennictwo Ojca Świętej. Obrazy w ramach ze Święty Józefem to doskonały pomysł na udekorowanie naszych pomieszczeń oraz wyjątkowy religijny upominek.

Obraz w ramie prezentuje się bardzo majestatycznie i jest piękną dekoracją każdego wnętrza. Rok 2021 został ogłoszony rokiem Świętego Józefa, dlatego też tak popularne są dziś obrazy z Ojcem Świętej Rodziny. Warto w tym miejscu podkreślić, że w naszym sklepie internetowym dostępne są obrazy w ramach ze Świętym Józefem w trzech rozmiarach:

 • 35x50cm,
 • 40x60cm,
 • 50x70cm.

Do wyboru masz różne obramowania (4 rodzaje), co ułatwi Ci dopasowanie wyglądu obrazu do wnętrza, w którym będzie zawieszony.

Obrazy w ramach ze Świętym Józefem – oferta naszego sklepu

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór obrazów przedstawiających świętych, jednakże obrazy w ramach ze Świętym Józefem, są obecnie prawdziwym hitem. Jest to oczywiście związane z rokiem Świętego Józefa, dlatego też warto kupić taki obraz – zarówno dla siebie, jak i w formie prezentu dla najbliższych.

Zachęcamy do obejrzenia naszej kolekcji obrazów w ramach ze świętym Józefem - każdy z nich jest wyjątkowy, bardzo wiernie oddający oryginalne dzieło religijne. Obrazy zachwycają wyrazistością i głębią barw, są niezwykle starannie wykonane, z troską o każdy detal. To prawdziwe dzieła sztuki sakralnej, wyjątkowa dekoracja nie tylko do kościoła czy kaplicy, ale też domów i mieszkań.

Wręczanie religijnych upominków naszym bliskim jest bardzo pożądaną praktyką, gdyż pokazuje im, jak bardzo są dla nas ważni. Wspólna modlitwa jest rzeczą nieocenioną, dlatego też prezent w formie obrazu w ramie ze Świętym Józefem jest doskonałym pomysłem. Obrazy w ramie bardzo efektownie dekorują każde pomieszczenie, w którym się znajdują, zaś patron rodziny, to piękny prezent zarówno dla rodziców, dzieci, jak i osób starających się o potomstwo.

Inni Klienci polecają:
Obraz Święty Józef
Obraz Święty Józef
30,00 zł
Obraz Święty Józef
Obraz Święty Józef
30,00 zł
Obraz Święty Józef
Obraz Święty Józef
30,00 zł
Obraz Święty Józef
Obraz Święty Józef
30,00 zł
Obraz Święty Józef
Obraz Święty Józef
30,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl