Ikony Świętych i Błogosławionych

Wykonane z niezwykłą starannością, atrakcyjne wizualnie ikony Świętych i Błogosławionych to kolejny ważny punkt naszej aktualnej oferty. Takie obrazy sakralne cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich dewocjonaliów. To niewielkich rozmiarów malowidła, które przedstawiają postaci religijne, sceny z Biblii lub liturgiczno-symboliczne, czy wydarzenia związane z historią chrześcijaństwa. Dla wierzących ikony Świętych i Błogosławionych są przedmiotem kultu religijnego, cechującym się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Chrześcijanie traktują je z czcią i szacunkiem, modlą się do nich, często też traktują jako ozdoby, zawieszając je na ścianach swoich domów lub mieszkań.

Ikona Święty Józef Ikona Święty Józef
Producent: DKK Design
Cena:

99,00 zł

zobacz więcej

Czyje wizerunki przedstawiają sprzedawane u nas katolickie ikony Świętych i Błogosławionych?

Dostępnych opcji jest naprawdę wiele, dlatego każdy zainteresowany zakupem może zaopatrzyć się w produkt ukazujący swojego patrona lub po prostu prezentujący osobę bliską czyjemuś sercu. Święci i Błogosławieni są uwieczniani na ikonach wraz z charakterystycznymi dla nich atrybutami i symbolami, co pozwala jeszcze lepiej poznać te postacie. Znajdziesz tu kilkadziesiąt różnych wielobarwnych obrazów w ramach o tematyce religijnej , na których znajduje się: Święty Józef z Dzieciątkiem, Błogosławiony Carlo Acutis, Święty Jan Paweł II, Kardynał Stefan Wyszyński, Święty Stanisław, Archanioł Gabriel, Święty Ignacy Loyola, Archanioł Michał, Błogosławiona Karolina Kózka, Matka Boża Pompejańska, Najświętsza Maryja Panna, Święty Ojciec Pio, Święta Małgorzata, Święty Szczepan, Święta Rita, Święty Jan Chrzciciel, Święty Filip Neri, Święty Franciszek z Asyżu, Święty Tomasz z Akwinu, Święta Trójca, Święta Urszula Ledóchowska, Święta Maria Magdalena, Święta Faustyna, Święta Jadwiga Królowa Polski, Święty Cyryl i Metody, czy Święta Kinga.

Ikony Świętych i Błogosławionych w ofercie Artykuły Religijne! 

Już teraz poznaj nasze ikony Świętych i Błogosławionych. Możesz kupić je dla siebie, jak również jako okolicznościowy prezent, który wręczysz osobie wierzącej, w związku z jakimś ważnym wydarzeniem, jakie ma miejsce w jej życiu. To dobry podarunek z okazji wstąpienia w związek małżeński, narodzin dziecka i jego Chrztu Świętego, a także Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania, czy innych uroczystości rodzinnych o religijnym charakterze. Warto rozważyć taki upominek, tym bardziej że oferujemy możliwość wykonania spersonalizowanego grawera z płynącą prosto z serca dedykacją. Zapraszamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl