Obrazy na Wielki Post - wyjątkowe obrazy religijne z Jezusem Chrystusem

Czas Wielkiego Postu to wyjątkowy okres, w którym zwalniamy nasz codzienny bieg, aby zanurzyć się w refleksji i pokorze. Cztery tygodnie Wielkiego Postu przygotowują nas do godnego celebrowania Tajemnicy Męki Pańskiej podczas Triduum Paschalnego. Obrazy na Wielki Post np. Ecce Homo to doskonały sposób na to, aby pięknie przystroić i udekorować nasze wnętrza na czas Wielkiego Postu.

Obrazki Wielki Post - zestawy obrazków wielkanocnych

Przygotowania do Wielkanocy, to dla każdego chrześcijanina wyjątkowo ważny czas. Triduum Paschalne pokazuje nam, jak dużą miłością obdarzył nas Jezus Chrystus, dlatego też godne celebrowanie Wielkiego Postu jest kwintesencją prawidłowego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Obrazki wielki post to doskonały sposób na przypomnienie najbliższym, jak istotny jest to czas w roku liturgicznym. Co więcej, takie obrazki świetnie sprawdzą się także w roli religijnego upominku dla dziecka.

 

 

Obrazy na Wielki Post do kościoła i jako religijna dekoracja kościoła i kaplicy

Obrazy wielkopostne są niezastąpioną dekoracją kościołów i domów w tym szczególnym dla katolików okresie - jedno spojrzenie na cierpiącego Chrystusa pomoże zebrać myśli, zrobić rachunek sumienia, skupić się na modlitwie. Nasze obrazy spotkasz w kościołach w całej Polsce - wykonane są niezwykle starannie, dzięki czemu pięknie zdobią wnętrza świątyń i zachęcają do powierzenia Bogu swoich trosk i zmartwień.

Obrazy religijne na Wielki Post i Wielkanoc

Nasze obrazy wielkopostne przedstawiają sceny związane z Męką Pańską, drogą krzyżową i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa - tylko u nas znajdziesz największy wybór, w różnych rozmiarach. Są to wyjątkowe dzieła sztuki sakralnej, które wyróżnia nie tylko niezwykle staranne wykonanie i wierne odtworzenie oryginałów mistrzów, ale też piękne zdobienia i różnego rodzaju ramy. Dzięki temu każdy z nich zachwyca i wywołuje chęć jeszcze większego zbliżenia się do Boga oraz pomaga jeszcze bardziej przeżywać tajemnice wiary.

W naszym sklepie z artykułami religijnymi znajdziesz największy wybór obrazów przedstawiających sceny biblijne związane z Wielkim Postem i Wielkanocą. Każdy z nich jest polskiej produkcji - nasze obrazy powstają w sercu Częstochowy, tworzone są przez polskich artystów i rzemieślników.

Możesz wybrać jedną z aż 7 dostępnych ram (tradycyjną drewnianą, drewnianą ze złotym paskiem, ramę vintage białą lub brązową, prostą ramę białą, bogato zdobioną w kolorze złota lub srebra).

Każdy obraz dostępny jest w trzech rozmiarach (20x25 cm, 30x40 cm, 50x70 cm), dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealny do każdego miejsca.

Obrazki religijne Wielki Post – zaduma, refleksja i modlitwa

Wielki Post jest najważniejszym elementem całego przygotowania się do obchodów Triduum Paschalnego, dlatego też obrazki na wielki post pozwalają na zgłębianie tajemnicy Męki Pańskiej. Co więcej, warto zaznaczyć, że takie obrazki wielki post możemy rozdawać wśród swoich bliskich, by w ten sposób zachęcić ich do modlitwy i godnego przeżywania Świąt Wielkanocnych.

Obrazki wielki post – nasza oferta

W naszym sklepie z dewocjonaliami i akcesoriami religijnymi znajdą Państwo obrazki wielki post, przedstawiające Zmartwychwstałego Jezusa, a także takie z symboliką Baranka Bożego. Warto podkreślić, że wszystkie obrazki wyróżniają się doskonałą jakością druku.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl