Obrazy na Wielki Post - wyjątkowe obrazy religijne z Jezusem Chrystusem

Czas Wielkiego Postu to wyjątkowy okres, w którym zwalniamy nasz codzienny bieg, aby zanurzyć się w refleksji i pokorze. Cztery tygodnie Wielkiego Postu przygotowują nas do godnego celebrowania Tajemnicy Męki Pańskiej podczas Triduum Paschalnego. Obrazy na Wielki Post np. Ecce Homo to doskonały sposób na to, aby pięknie przystroić i udekorować nasze wnętrza na czas Wielkiego Postu.

Obrazy na Wielki Post do kościoła i jako religijna dekoracja kościoła i kaplicy

Obrazy wielkopostne są niezastąpioną dekoracją kościołów i domów w tym szczególnym dla katolików okresie - jedno spojrzenie na cierpiącego Chrystusa pomoże zebrać myśli, zrobić rachunek sumienia, skupić się na modlitwie. Nasze obrazy spotkasz w kościołach w całej Polsce - wykonane są niezwykle starannie, dzięki czemu pięknie zdobią wnętrza świątyń i zachęcają do powierzenia Bogu swoich trosk i zmartwień.

 

Obrazy religijne na Wielki Post i Wielkanoc

Nasze obrazy wielkopostne przedstawiają sceny związane z Męką Pańską, drogą krzyżową i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa - tylko u nas znajdziesz największy wybór, w różnych rozmiarach. Są to wyjątkowe dzieła sztuki sakralnej, które wyróżnia nie tylko niezwykle staranne wykonanie i wierne odtworzenie oryginałów mistrzów, ale też piękne zdobienia i różnego rodzaju ramy. Dzięki temu każdy z nich zachwyca i wywołuje chęć jeszcze większego zbliżenia się do Boga oraz pomaga jeszcze bardziej przeżywać tajemnice wiary.

W naszym sklepie z artykułami religijnymi znajdziesz największy wybór obrazów przedstawiających sceny biblijne związane z Wielkim Postem i Wielkanocą. Każdy z nich jest polskiej produkcji - nasze obrazy powstają w sercu Częstochowy, tworzone są przez polskich artystów i rzemieślników.

Możesz wybrać jedną z aż 7 dostępnych ram (tradycyjną drewnianą, drewnianą ze złotym paskiem, ramę vintage białą lub brązową, prostą ramę białą, bogato zdobioną w kolorze złota lub srebra).

Każdy obraz dostępny jest w trzech rozmiarach (20x25 cm, 30x40 cm, 50x70 cm), dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealny do każdego miejsca.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl