Figury religijne - Matki Bożej Fatimskiej do ogrodu, kapliczki, kościoła

Figury i figurki religijne to część naszej oferty, z której jesteśmy wyjątkowo dumni - starannie dobieramy dostawców, dlatego możemy proponować naszym klientom tylko najpiękniejsze, niezwykle starannie wykonane, precyzyjnie zdobione figury aniołów i świętych. Cieszy nas, że trafiają do kościołów i kaplic w całej Polsce. Co więcej, bardzo dużo naszych figur trafia do szkół i instytucji, a także do prywatnych osób, które stawiając figurę w ogrodzie chce w ten sposób zamanifestować swoją wiarę.

Aniołek ceramiczny biały Aniołek ceramiczny biały
Producent: DKK Design
Cena:

9,00 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 11 cm Figurka aniołka z gipsu 11 cm
Producent: DKK Design
Cena:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 11 cm Figurka aniołka z gipsu 11 cm
Producent: DKK Design
Cena:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 13 cm Figurka aniołka z gipsu 13 cm
Producent: DKK Design
Cena:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 16 cm Figurka aniołka z gipsu 16 cm
Producent: DKK Design
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 8 cm Figurka aniołka z gipsu 8 cm
Producent: DKK Design
Cena:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka Aniołka z gipsu 8 cm Figurka Aniołka z gipsu 8 cm
Producent: DKK Design
Cena:

12,00 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka aniołka z gipsu 9 cm Figurka aniołka z gipsu 9 cm
Producent: DKK Design
Cena:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej

Figury Matki Bożej z Lourdes figurki do kościołów, kaplic, domów

Matka Boża jest szczególnie bliska wszystkim Polakom i to właśnie Jej opiece najczęściej powierza się domostwa, gospodarstwa. Nie dziwi więc, że kapliczki z figurami Matki Bożej Fatimskiej spotkać można w ogrodach zarówno na wsiach, jak i w miastach - są one wyrazem wiary, nadziei i miłości, wierni gromadzą się przy nich, aby śpiewać razem pieśni maryjne lub modlić się na różańcu. Maryja jest uważana za pośredniczkę pomiędzy Bogiem a człowiekiem, znającą trudy życia ziemskiego i ludzkiego cierpienia.
 
Figury przedstawiające Matkę Bożą Niepokalaną  stanowią bardzo ważny dział w naszym sklepie - są to wyjątkowe, pięknie wykonane przedstawienia Maryi, przeznaczone do kapliczek przydomowych i ogrodów, ale do dekoracji kościołów, domów parafialnych czy kaplic.

Nasze figury Jezusa, świętych, aniołów czy figurki Matki Bożej stanowią ozdoby nie tylko w kościołach - bardzo często wybierane są przez osoby prywatne, jako prezent katolicki dla osoby wierzącej, która pragnie mieć w swoim domu szczególne miejsce do modlitwy. Bardzo często trafiają do kaplic przydrożnych lub przydomowych ogrodów, gdzie stale przypominają o obecności Boga, jego bliskości.

Ogromny wybór figur świętych i błogosławionych

W naszym sklepie znajdziesz figury i rzeźby religijne różnej wielkości i wykonane z różnych materiałów (alabastrowe, żywiczne, marmurowe):

 

Jakie artykuły religijne znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego?

 • Banery religijne, tworzone są w naszej pracowni w Częstochowie przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń drukujących. Ponadto odporne na deszcz i promieniowanie UV, dlatego doskonale nadają się także na zewnątrz. Dostępne różne rodzaje wykończenia, ułatwiają szybki i prosty montaż. Nasza specjalistyczna kadra graficzna może stworzyć projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Ikony religijne, dostępne aż w siedmiu rozmiarach, są dziełem polskich artystów, zdobione złotem płatkowym, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko i efektownie, każda ikona posiada na odwrocie złoty certyfikat autentyczności, zapakowane w estetyczne pudełka.
 • Gry planszowe, dostępne tradycyjne gry planszowe, oraz popularne memory, czy chrześcijańskie domino. Świetna forma na spędzenie czasu wolnego razem z rodziną. Połączenie wspólnej zabawy z poszerzaniem wiedzy na temat religii.
 • Nowy Testament i Psalmy. Bible Journaling, twórcza interpretacja Słowa Bożego, możliwość uwieczniania swoich refleksji, cytatów, notatek w samym tekście Biblii.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl