Baner na Wielki Post

Przygotowania do świąt wielkanocnych stanowią niezwykle ważny czas. Pozwalają na przemianę serce i głębsze poznanie Chrystusa. Żeby dobrze przeżyć okres poprzedzający Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, w wielu kościołach organizuje się rekolekcje, spotkania modlitewne, a w świątyniach umieszcza banery na Wielki Post podkreślające rangę uroczystości.

Banery na Wielki Post – wyjątkowy przekaz, poruszająca grafika

Artykuły do dekoracji miejsc kultu religijnego mają ogromne znaczenie symboliczne. Na banerach na Wielki Post znajdują się grafiki przedstawiające krzyż, koronę cierniową, gołębia, a także wizerunek Jezusa (m.in. dźwigającego krzyż lub otoczonego zastępami aniołów). Na ilustracjach mieszczą się także cytaty z Pisma Świętego oraz napisy nawołujące do nawrócenia. Do zalet banerów na Wielki Post, które proponujemy, należy bardzo dobre wykonanie. Do ich wytworzenia użyto materiału odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. To sprawia, że produkty nadają się do stawiania również poza obrębem budynku. Zapraszamy do zakupu naszych banerów na Wielki Post.

Stojak na banery Stojak na banery
Producent: DKK Design
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej

Banery wielkopostne do kościoła i kaplicy

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz banery wielkopostne opatrzone cytatami lub słowami modlitwy. Szczególnie polecamy banery na Wielki Post z najbardziej popularnymi słowami, związanymi z męką i zmartwychwstaniem Chrystusa np.

 • Baner Ja jestem drogą, prawdą i życiem
 • Baner Jako ofiara za grzechy nasze
 • Baner W Jego ranach jest nasze uzdrowienie
 • Baner A oto ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do zakończenia świata
 • Baner Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem
 • Baner Któryś za nas cierpiał rany
 • Baner Krzyż jest najwznioślejszym symbolem miłości

Wszystkie banery prezentują się wyjątkowo elegancko i estetycznie - nasi graficy zadbali o to, aby każda kompozycja była wyważona, skłaniała do refleksji, sprzyjała skupieniu i modlitwie. Wszystkie banery powstają w oparciu o nowoczesne technologie druku w naszym parku maszynowym w Częstochowie, dlatego masz pewność, że raz kupiony baner posłuży przez wiele lat. Banery są łatwe w montażu, a przechowywane w odpowiednich warunkach nie stracą walorów estetycznych przez długi czas.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl