Droga Krzyżowa do kościoła i kaplicy

Misterium Męki Pańskiej jest najważniejszym elementem Triduum Paschalnego, zaś droga krzyżowa stanowi kwintesencję męki Jezusa Chrystusa i jego śmierci na krzyżu. Celebracja drogi krzyżowe jest niezwykle ważna, ponieważ poszczególne stacje skłaniają chrześcijan nie tylko do gorliwej modlitwy, ale także do sumiennego wejrzenia w głąb siebie.

Oferujemy pięknie wykonane stacje drogi krzyżowej, które idealnie będą prezentować się w kościele czy kaplicy. Każda stacja przedstawia scenę z Męki Pańskiej w taki sposób, by pomagała w refleksji i modlitwie. Nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych - gwarantujemy niskie ceny, najwyższą jakość i darmową dostawę.

Droga krzyżowa stacje - alabaster i malowane drewno

Droga krzyżowa to prawdziwa kwintesencja chrześcijaństwa. To właśnie podczas drogi na Golgotę, Chrystus pokazywał jak bardzo kocha całą ludzkość. Dlatego też nabożeństwo drogi krzyżowej jest dziś tak ważne podczas Wielkiego Postu. Pozwala na refleksję nad naszymi grzechami. Z tego powodu stacje drogi krzyżowej powinny być wykonane w taki sposób, by zmuszać do refleksji modlących się wiernych. Bardzo popularne są stacje drogi krzyżowej wykonane z alabastru, który jaśnieje swoją jasną barwą. Droga krzyżowa wykonana z malowanego drewna pozwala na bardzo sumienną modlitwę w zadumie.

Droga krzyżowa stacje – oferta sklepu Artykuły Religijne

W naszym sklepie z dewocjonaliami i artykułami religijnym znajdą Państwo wiele różnych przedmiotów związanych z drogą krzyżową – stacje, drewniane krzyżyki z drogą krzyżową, religijne puzzle dla dzieci czy kontrolki wielkanocne. Oferujemy artykuły religijne do wyposażenia kościołów i kaplic, a także szereg innych produktów z motywem religijnym, które niezbędne są do odprawiania nabożeństw, prowadzenia lekcji katechezy czy spotkań z wiernymi.

Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkie parafie, klasztory i zakony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl