Obrazki z Aniołem Stróżem

W domu, w którym pojawia się dziecko, powinna znaleźć się obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża, podkreślająca czystość i niewinność maleństwa. Wizerunek boskiego opiekuna pozwoli pociesze od najmłodszych lat czuć się bezpiecznie i wychowywać w duchu religii katolickiej. Z tego powodu ikony Aniołów stanowią doskonały element dekoracyjny pokojów dziecięcych, klas katechetycznych oraz innych miejsc, w których przebywają maluchy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne, ręcznie tworzone ikony aniołów o różnym formacie oraz stylistyce. Do Twojego wyboru pozostają zarówno klasyczne dzieła z wizerunkiem Archaniołów, jak i stylizowane na bajkowe ilustracje przedstawienia z Aniołami Stróżami dla dziewczynek oraz chłopców. Niebiańskie Istoty mogą być w różny sposób odziane, nawiązując w ten sposób do ważnych momentów w życiu dziecka (na przykład Pierwszej Komunii Świętej) lub upodobań dziecka.

Ikony Aniołów – piękny prezent na narodziny dziecka, Chrzest i Komunię Świętą

 Ręcznie malowana ikona z wizerunkiem Anioła stanowi doskonały prezent dla dziecka lub jego opiekunów z okazji wielu ważnych wydarzeń – na przykład narodzin, Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii Świętej. Taki podarunek może ofiarować członek rodziny lub inna osoba z bliskiego otoczenia malucha, jak na przykład Rodzice Chrzestni. Upominek wyrazi troskę oraz miłość i będzie towarzyszyć dziecku w ciągu wielu lat życia, z biegiem czasu stając się również pamiątką rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Kupując ikonę Anioła w naszym sklepie, stajesz się posiadaczem unikalnego dzieła polskiego artysty, co potwierdza certyfikat autentyczności. Wszystkie nasze ilustracje powstają na naturalnych, drewnianych deskach i są zdobione złotem piaskowym, dzięki czemu efektownie odbijają światło. Na odwrocie ikony możesz zlecić wykonanie dowolnego grawera, na przykład daty, słów modlitwy, cytatu z Biblii lub własnych życzeń. Zamówienie otrzymasz w eleganckim pudełku, w którym możesz ofiarować prezent bliskiej Ci osobie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl