Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Blog chmura tagów

Lampiony adwentowe na roraty dla dzieci i dorosłych

Lampiony adwentowe na roraty dla dzieci i dorosłych

Podczas adwentu wierni przychodzą na msze święte, które są szczególne i wyjątkowe - roraty, bo o nich mowa, to nabożeństwa wyróżniające się oprawą świetlną. Kościół oświetlają jedynie świece na ołtarzu i lampiony, które przynoszą ze sobą wszyscy wierni, a zwłaszcza dzieci. Gra świateł sprzyja modlitwie i sprawia, że jeszcze bardziej przeżywamy ten szczególny czas w roku i z wielką nadzieją i miłością oczekujemy na cud narodzin Dzieciątka.

Przynoszenie na roraty lampionów to piękna tradycja, która jest celebrowana przez wiernych kościoła katolickiego od wielu lat. Przez cały adwent, o wschodzie słońca tłumy wędrują do kościoła, trzymając w rękach świecące lampiony - dawniej robiono je ręcznie, obecnie chętniej je kupujemy, głównie z troski o bezpieczeństwo dzieci.

Lampiony zabiera się na roraty, ale służą też jako piękna dekoracja świąteczna - można je wykorzystać do oświetlenia salonu, ustawić obok szopki lub (lampiony papierowe) powiesić na choince!

Lampiony na roraty papierowe

To propozycja dla najmłodszych uczestników porannych mszy świętych - lampiony papierowe są bardzo lekkie, ozdobione pięknymi ilustracjami zachęcającymi dziecko do radosnego oczekiwania na Dzieciątko. Lampiony papierowe są do samodzielnego złożenia, dlatego można je wykorzystać podczas wspólnego tworzenia dekoracji świątecznych i rodzinnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Do lampionu można włożyć światełko Led, które pięknie rozświetlą drogę do kościoła, a zapewnią dziecku bezpieczeństwo.

Lampiony na roraty drewniane

Przepiękne, wykonane z drewna lampiony, ozdobione ażurem w różnych kształtach - przechodzące przez wycięcia ścianek lampionu światło tworzy niesamowite efekty, dzięki czemu jeszcze bardziej buduje podniosłą, wyjątkową atmosferę. Masz ogromny wybór - mamy lampiony adwentowe drewniane tak różne, że na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie i swoich dzieci.

Kontrolki na roraty

Poranne wstawanie do kościoła może zniechęcić maluchy, dlatego warto postarać się o dodatkową motywację - oprócz obietnicy niesamowitych przeżyć zadbaj o ciekawe kontrolki na roraty. Piękne, barwne kontrolki mogą być w formie kalendarza adwentowego, który składa się z okienek z pytaniami dotyczącymi Świąt i poprzedzającego go adwentu. Możesz u nas kupić również kontrolki roratnie z naklejkami, które sprawdzą się zwłaszcza u mniejszych dzieci i skutecznie zachęcą je do aktywnego udziału w porannych mszach adwentowych.

Zobacz nasze lampiony adwentowe!

TELEFONICZNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

511-802-868

kontakt@artykulyreligijne.pl

  • Zapraszamy do współpracy
  • Jeśli zainteresował Cię nasz asortyment i chcesz nawiązać współpracę - zgłoś się do nas ! Przygotujemy ofertę handlową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
   Pozdrawiamy
   Zespół AR :)

  • 511-802-868
  • kontakt@artykulyreligijne.pl
więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl